Apple AirPods Kulaklıklarını 2020 Model iPhone’ların Kutusuna Ekleyebilir

DigiTimes’tan gelen yeni bir rapora göre , Apple, TWS kulaklığı Apple AirPods’u şirketin gelecek iPhone 2020 modelleri ile donatmayı düşünüyor. Raporda, “Apple, Samsung ve Xiaomi dahil akıllı telefon satıcıları , yeni modellerini gelecek yıl TWS kulaklıklarıyla bir araya getirmek istediklerini ” iddia ediyor .

Rapor bunun için isimlendirilmemiş sanayi kaynaklarından bahsediyor ancak DigiTimes’ın bu tür raporlar söz konusu olduğunda isabetli veya yanlış bir üne sahip olması nedeniyle, bu raporu bir tutam tuzla almanızı tavsiye ederiz. Biz bile AirPod’ların fiyatlandırmasıyla ilgili kuşkuluyuz.

Apple AirPod’lar birkaç yüz dolara mal oldu ve Apple’ı yaklaşmakta olan iPhone’un kutusuna bu kadar pahalı bir aksesuar dahil olmak üzere imgelemekte zorlanıyor ve bunları ücretsiz olarak sunuyor. Olası gibi görünen, maliyetleri artırmadan şirketin bunları paketlemesi mümkün olmayacak.

Ayrıca, AirPod’ların satılmaması gibi bir şey değil. Yaygın olarak popülerdirler ve Apple, milyonlarca müşteri satın almak için birkaç yüz dolar harcadığı için ücretsiz olarak teklif etmeyecektir.

Son zamanlarda çok beklenen aktif gürültü önleme özelliği ile resmi olan Apple AirPods Pro, o kadar popüler ve yüksek talep görüyor ki, şirket de üretimlerini arttırma emri verdi.

Şimdiye kadar Apple, kutuda bir Lightning konektörü bulunan şirketin temel kablolu EarPod’larını ekledi. Bu kulaklıklar Apple’ın web sitesinde sadece 29 $ ‘lık satış yapmakta oldukları için üretim maliyeti çok az.

Apple’ın gelecek yıldan itibaren kutuya AirPod’ları dahil etmesinin tek nedeni, Apple’ın iPhone’larıyla EarPod’lardan daha modern bir şey eklemenin zamanı geldiğini hissetmesi gibi görünüyor. Apple AirPods, dünyanın en çok satan TWS kulaklığıdır ve eğer şirket onları iPhone ile birleştirirse, pazardaki liderliği artacaktır. Yeni iPhone modellerinin piyasaya sürülmesi uzun zaman alıyor, bu yüzden bekleyip ne olacağını izleyelim.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap