12 ay önce
12 ay önce

Apple Destek Uygulaması, Önemli Bir Güncelleme Yayınladı

Apple‘ın dünyadaki perakende mağazaları şu anda kapalıyken, eşlik eden Genius Barları ile birlikte, Apple cihazları için desteğe ihtiyaç duyan hemen hemen herkes sanal yöntemlere güvenmeye zorlanıyor ve Apple açıkça süreci güzel bir şekilde daha pürüzsüz hale getirmeye çalışıyor iOS için Apple Destek uygulamasında büyük güncelleme .

Apple , müşterilere Apple ürünleriyle ilgili yardım almak için sorun giderme adımlarını izleyebilmekten, destek belgelerinin tüm kütüphanesinde arama yapma ve SSS’leri ve ipuçlarını doğru okuyabilmeleri için Apple Desteği’ni yaklaşık üç yıl önce başlattı. aslında uygulama içinden mağaza içi Genius Bar randevuları zamanlama. Aslında, bu yılın başlarında Apple , belirli ABD şehirlerinde ev çağrıları yapmaya başladı .

Bu hafta Apple, Apple Destek uygulamasında 4.0 Apple güncellemesini yayınladı ; bu, Apple’ın kendi birinci taraf uygulamalarının temel öğelerinden son duraklardan biri olan iOS 13 Karanlık Mod için destek ekliyor ve genellikle kullanıcı arayüzünü parlatıyor müşterilerin destek bilgilerini bulmasını ve canlı destek insanlarıyla iletişim kurmasını kolaylaştırır.

Apple Destek uygulamasının en büyük avantajlarından biri, iCloud ve Apple Kimliğiniz sayesinde, hangi cihazlara sahip olduğunuzu zaten bildiği için seri numaraları ve model numaraları gibi tuhaf şeylerle uğraşmak konusunda endişelenmenize gerek yok ve aslında, MacBook veya iPad‘lerinin tam olarak hangi modeline sahip olduklarından bile emin olamayan teknik olmayan kullanıcılar için daha da büyük bir avantaj olabilir. Çoğu destek çağrısının aksine, Apple Desteği ile Apple’ın zaten bu bilgiler dosyada olduğu için bir teknisyenin cihazınızı tanımlama sürecinde size yol göstermesine gerek yoktur.

Yeni sürüm ayrıca, iPhone, iPad cihazınızla ilgili sahip olduğunuz Apple aygıtlarıyla ilgili olarak karşılaşabileceğiniz sorunları kendi kendine teşhis etmek için daha da fazla konuda size yardımcı olacak adım adım sorun giderme aracı sunar. Mac veya AirPods, HomePod, Apple TV veya hatta Apple Pencil veya Magic Keyboard gibi bir aksesuar.

Hizmetler ve Abonelikler

Ayrıca Apple, “tüm hizmetleriniz ve abonelikleriniz” için de destek ekledi.  Örneğin, destek makalelerini, SSS’leri ve ipuçlarını okumaya ek olarak, doğrudan uygulama içinden iCloud şifrenizi sıfırlama, depolama alanınızı yönetme, ödeme yöntemlerini güncelleme veya aboneliğinizi yönetme gibi hizmete özgü diğer özelliklere de erişebilirsiniz. Bu seçeneklerin çoğu, sizi ana Ayarlar uygulamasındaki uygun bölüme götüren bağlantılardır , ancak hepsini tek bir yerde bulundurmak kullanışlı olur.

Bu, özellikle daha az teknoloji meraklı bir arkadaşa veya aile üyesine uzaktan yardım etmeye çalışıyorsanız da faydalı olabilir, çünkü Apple Destek uygulamasını yüklemelerini ve oradaki talimatları izlemelerini kolaylaştırmak daha kolay olabilir.

Apple ayrıca, destek uygulamasının her bir bölümüne kişi seçeneklerini uygun bir şekilde yerleştirdi, bu nedenle sorunlarını uygun talimatları okumadan çözülmeyen kullanıcılar, herhangi bir ekrandan tek bir hızlı dokunuşla arama yapabilir veya sohbet oturumu başlatabilir üzerinde.

Yeni Apple Destek uygulaması App Store‘dan ücretsiz olarak indirilebilir .

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap