Apple iPhone 11 Bataryalı Kılıflarına ‘Kamera Tuşu’ Ekledi
5 Aralık 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Apple, en yeni iPhone’lar için Akıllı Batarya Kutularını yeni sürümleriyle tanıttı , ancak bu sefer satın almak için fazladan bir uzun ömürlülükten daha iyi bir neden var. İPhone 11 , iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max için yeni çıkan kılıflarının hepsinde, Kamera uygulamasını başlatabilecek, fotoğraf çekebilecek ya da (eğer tutarsa) video kaydedebilecek özel bir kamera düğmesi bulunuyor. Bir iPhone kasasındaki kamera düğmesi konsepti kesinlikle yeni değil , ancak bu resmi bir seçenek – pili de uzatan bir kılıf bulmak zor.

Apple, her durum için batarya ömrü iddiaları hakkında çok spesifik değil. Sahip olduğunuz iPhone ne olursa olsun, kesintisiz bir video oynatma testinde yüzde 50 daha uzun pil ömrü elde ediyor. Başka görevlerle daha fazla ilgileniyorsanız, deneyiminiz değişebilir. Bunu söylerken, iPhone 11 serisi zaten sağlıklı bir batarya ömrüne sahip – özellikle de talep etmiyorsanız bir hafta sonu geçirmeniz için yeterli olabilir.

Üçlü kablosuz şarjı destekler ve bir USB-PD kablolu şarj cihazı ( iPhone 11 Pro ile birlikte verilen 18W şarj cihazı gibi) kullanıyorsanız hızlı bir şekilde tamamlanır .

iPhone 11 serisinde kullanılacak Smart Battery Case şarjlı kılıflar, Türkiye’de de satışa sunuldu. Şarjlı kılıfların siyah, beyaz ve kırık beyaz olmak üzere üç renk seçeneği mevcut. Smart Battery Case şarjlı kılıflar Türkiye’de 999 TL fiyatla kullanıcılara sunuldu. 

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.