Apple News+ İngiltere ve Avustralya’da
3 Ekim 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Apple News + bu yılın başlarında başlattı ve bununla birlikte potansiyel okuyucular için ayda sadece 9,99 $ karşılığında yüzlerce haber seçeneği sundu .

O sırada, Apple News + yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da mevcuttu, ancak Apple’ın abonelik hizmetinin kullanılabilirliğini genişletme planları vardı. Şimdi, aylar sonra, sonunda oldu. Apple , Pazartesi günü  Avustralya’da (ve Birleşik Krallık’ta ) çok sayıda popüler dergi ve esnafın yer aldığı haber hizmetinin Birleşik Krallık ve Avustralya’da mevcut olduğunu duyurdu .

Birleşik Krallık’ta, fiyat aylık 9,99 £ olarak belirlenirken, Avustralya’da aylık 14,99 $ (AUS) tutarındadır. Her iki bölgedeyseniz ve Apple News + ‘a göz atmakla ilgileniyorsanız, şirket bir şans tanımak için bir aylık ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Avustralyalı okuyucular için, seçim  Avustralya ,  Günlük Telgraf ,  Reklamveren ,  Elle , Avustralya  Kadın Sağlığı ,  Harper’s Bazaar Australia ,  GQ ve diğerleridir. Bu arada, İngiltere’de seçenekler arasında  The Times , Elle UK ,  Cosmopolitan UK , Esquire UK ,  FourFourTwo ve diğerleri yer alıyor.

The Wall Street Journal ,  National Geographic ve Vox da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri merkezli gazeteler ve haberler.

Apple News +, şirketin bu yılın başlarında yaptığı en büyük duyurulardan biriydi ve şirketin bir abonelik hizmeti geleceği ile ön plana çıktığını açıkça gösteriyordu. Bu şimdi yeni piyasaya sürülen Apple Arcade’i içeriyor ve aynı zamanda bu yıl Apple TV +’ yı da içerecek .

Apple News+’ın ülkemizde kullanıma açılıp açılmayacağını ise önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.