Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Apple, Üçüncü Geliştirici Beta Sürümünü iOS 12.1 Yayınladı
Apple, Üçüncü Geliştirici Beta Sürümünü iOS 12.1 Yayınladı

Apple, Üçüncü Geliştirici Beta Sürümünü iOS 12.1 Yayınladı

Geçtiğimiz günlerde destekleyen bütün cihazları için .0.1 güncellemesini dağıtan bugün ise 12.1 işletim sisteminin üçüncü beta sürümünü resmi olarak yayınlamaya başladı. İOS 12.1 geliştirici beta 2 güncellemesinin üzerinden bir hafta sonra bugün itibariyle iOS 12.1 güncellemesi yayınlanmaya başladı. Eğer sizde bir geliştirici iseniz veya geliştirici hesabına sahipseniz iOS 12.1 işletim sisteminin üçüncü geliştirici beta sürümünü Apple Geliştirici Merkezi üzerinden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer daha önce geliştirici beta yazılımını cihazınıza yüklediyseniz dağıtılan yeni güncellemeyi OTA üzerinden cihazınıza indirerek güncelleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda Apple, iOS işletim sistemi için dağıttığı geliştirici beta sürümlerinin yayınlanmasından birkaç gün sonra herkese açık bir beta sürümünü yayınlıyordu. O sebeple bu hafta içerisinde güncellemenin herkes tarafından indirilebilir bir sürümünün beta kapsamında yayınlanacağını düşünüyoruz.

Apple, Üçüncü Geliştirici Beta Sürümünü iOS 12.1 Yayınladı

 

iOS 12.1 için üçüncü geliştirici beta güncellemesi 16B5077c derleme sürümü ile birlikte geliyor. Bir önceki geliştirici beta sürümü ise 16B5068i derleme numarası ile birlikte geliyordu. Şuan için güncellemenin hangi değişiklikleri içerdiği detaylı olarak bilinmiyor. Genel hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi yapıldığı belirtiliyor.

Şuan için beta kapsamında olduğundan dolayı bu güncellemeyi yüklemenizi pek önermiyoruz. Çünkü mevcut hataların saptanması ve bu hataların giderilmesi için bu tarz beta güncellemeleri yayınlanıyor.

 

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir