Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Apple ve Fitbit Sayesinde Smartwatch Üçüncü Çeyrekte Yüzde 67 Arttı
Apple ve Fitbit Sayesinde Smartwatch Üçüncü Çeyrekte Yüzde 67 Arttı

Apple ve Fitbit Sayesinde Smartwatch Üçüncü Çeyrekte Yüzde 67 Arttı

Akıllı saat pazarında yavaşlama belirtileri görülmüyor ve süreçte önemli bir dönüm noktasına gelmiş. Strategy Analytics , akıllı saat gönderilerinin 2018’in üçüncü çeyreğinde yılda yüzde 67 oranında büyüdüğünü ve 10 milyon cihazın piyasaya çıkacağını tahmin ediliyor. Frontrunner sizi şaşırtmayacak ’ın, revize edilmiş Seri 4’ün başlangıcı sayesinde 4,5 milyon saat (son bir yıldan bir milyon kadar fazla) sevk ettiğini belirtiyor. , çoğunlukla Versa sayesinde sıfırdan 1,5 milyona fırlayan gerçek yükseliş olduğunu kanıtladı.

Diğer rakipler büyümüş, ancak daha küçük sayılarda. , Galaxy Watch lansmanında küçük bir rol oynamayan 1,1 milyon cihazla üçüncü sırada yer aldı . Garmin, ancak, mücadele ediyordu. Gönderileri 800.000’e kadar çıkarken, nispeten küçük artış (200.000) pazar payını daha hızlı büyüyen rakiplerine bıraktı.

Apple ve Fitbit Sayesinde Smartwatch Üçüncü Çeyrekte Yüzde 67 Arttı

Bu eğilimin devam etmesi için iyi bir şans var. Özellikle Apple Watch Series 4 ve Versa gibi düşük maliyetli seçenekler gibi yepyeni modeller için satışlarda bir artış görüyor. Pazar için bir tehlike varsa, daha küçük şirketler kendilerini hediye seçeneklerinin ana seçeneklere akın etmesi nedeniyle sıkılmış bulabilirler.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir