Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Apple Yeni Telefonu iPhone XR İçin Özel Telefon Kılıfını Satışa Çıkarıyor
Apple Yeni Telefonu iPhone XR İçin Özel Telefon Kılıfını Satışa Çıkarıyor

Apple Yeni Telefonu iPhone XR İçin Özel Telefon Kılıfını Satışa Çıkarıyor

İçin Özel Telefon

Apple marka telefon kılıfları kullanıcılar tarafından oldukça yaygın olarak kullanılmakta. Özellikle telefonlarına ve markaya önem veren kullanıcılar için satışa çıkarılan bu kılıflara bir yenisi daha ekleniyor. Bu kılıf Apple’ın yeni çıkacak ve nispeten diğer modellere nazaran daha uygun fiyatı ile dikkat çeken XR için olacak.

Tamamen Şeffaf Kılıf

Muhtemelen yeni çıkacak olan ’ın rengârenk tasarımlarına uyum sağlaması amacı ile tamamen şeffaf olarak piyasaya sürülecek olan bu kılıfın çok ekstra bir özelliği var gibi görülmüyor. Diğer Apple marka kılıflara nazaran için özel olarak çıkarılması dışında bir artısı gözükmeyen kılıf Apple Avustralya sitesinde görsel olarak sunulması sebebi ile bütün dünyada çıkmayacak mı sorusunu akıllara getirdi. Belli bölgelerde piyasaya sürülmesi ihtimali olan bu ürün için çıkış tarihi ile aynı tarih gibi duruyor.

Apple Yeni Telefonu iPhone XR İçin Özel Telefon Kılıfını Satışa Çıkarıyor

Astronomik Fiyatı İle Dikkat Çekti

Avustralya sitesinde 50 Kanada doları fiyatı ile dikkat çeken ve ilk görselleri paylaşılan ürünün fiyatı Türkiye için 250 TL gibi bir rakama geliyor. Bugünlerde piyasa da bir dolardan daha uygun fiyatlarla şeffaf kılıf bulunabilirken Apple’ın bu şekilde astronomik bir fiyat seçmesi kullanıcıları tarafından pek hoş karşılanmayabilir. Apple için bile anormal bir fiyatı olan ürün önümüzde ki haftalarda bölgesel olarak ön siparişe sunulabilir.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , iphone ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir