Apple Yeni Telefonu iPhone XR İçin Özel Telefon Kılıfını Satışa Çıkarıyor
29 Ağustos 2019
Baran
Paylaş

Apple marka telefon kılıfları kullanıcılar tarafından oldukça yaygın olarak kullanılmakta. Özellikle telefonlarına ve markaya önem veren kullanıcılar için satışa çıkarılan bu kılıflara bir yenisi daha ekleniyor. Bu kılıf Apple’ın yeni çıkacak ve nispeten diğer modellere nazaran daha uygun fiyatı ile dikkat çeken iPhone XR için olacak.

Tamamen Şeffaf Kılıf

Muhtemelen yeni çıkacak olan iPhone XR’ın rengârenk tasarımlarına uyum sağlaması amacı ile tamamen şeffaf olarak piyasaya sürülecek olan bu kılıfın çok ekstra bir özelliği var gibi görülmüyor. Diğer Apple marka kılıflara nazaran iPhone XR için özel olarak çıkarılması dışında bir artısı gözükmeyen kılıf Apple Avustralya sitesinde görsel olarak sunulması sebebi ile bütün dünyada çıkmayacak mı sorusunu akıllara getirdi. Belli bölgelerde piyasaya sürülmesi ihtimali olan bu ürün için çıkış tarihi iPhone XR ile aynı tarih gibi duruyor.

Astronomik Fiyatı İle Dikkat Çekti

Avustralya sitesinde 50 Kanada doları fiyatı ile dikkat çeken ve ilk görselleri paylaşılan ürünün fiyatı Türkiye için 250 TL gibi bir rakama geliyor. Bugünlerde piyasa da bir dolardan daha uygun fiyatlarla şeffaf kılıf bulunabilirken Apple’ın bu şekilde astronomik bir fiyat seçmesi kullanıcıları tarafından pek hoş karşılanmayabilir. Apple için bile anormal bir fiyatı olan ürün önümüzde ki haftalarda bölgesel olarak ön siparişe sunulabilir.