2 sene önce
2 sene önce

Apple’ın 10 Eylül iPhone Etkinliği

Kesin olarak bildiklerimiz Apple 10 Eylül saat 11:00 ‘ da büyük etkinlik düzenleyeceği , İphone 11 yeni kamera yapılandırma ile başlatacak. Muhtemelen üç farklı model olacağını belirtebiliriz.

Şirketin bütçe odaklı iPhone R’yi amiral gemisi cihazlarına bir alternatif olarak sunmaya devam edip etmeyeceği konusunda bazı spekülasyonlar var. Şimdiye kadar bazı söylentiler, bu yılki modellerin hat için bir çeşit paradigma kayması sunacağını öne sürdü. Bir iPhone 11R piyasaya sürmek yerine, daha ucuz olan model, farklı model boyutlarını ayırt eden bir Pro ve Pro Max modeliyle Pro moniker modelini alan iki pricier modeliyle temel seviye iPhone 11 olabilir.

Bu değişiklik, daha geniş akıllı telefon pazarının bakış açısından farklı bir anlam ifade edecektir. Fiyatlandırma, akıllı telefon kullanımının önemli ölçüde yavaşlamasının temel nedenlerinden biridir. İPhone ve Samsung S serisi gibi premium cihazlar rutin olarak 1000 $ ‘ın üzerinde. Apple fiyat noktasını yeniden yerleştirebilirse, bu daha hızlı bir yükseltme döngüsünü haklı çıkarmak için bir yol olabilir.

IPhone 11 ve Pro modelleri arasındaki en önemli ayırt edici faktörlerden biri kamera olabilir. Temel model, XS’nin iki kameralı kurulumunu koruyacak, Artıları ise kare konfigürasyonda üç kameralı diziye taşınacak. Üçüncü lens, bir dizi Android telefona benzer şekilde cihaza geniş bir açı getirecek.

Dahili AI ve yazılımı kullanarak, kameraların belirli çekim hatalarını düzeltebilecek, daha yüksek çözünürlüklü çekimler sunabilecek ve düşük ışıkta daha iyi görüntüler alabilecekleri bileşik bir görüntü oluşturduğu söylenir. Pro modellerde bulunan video yazılımının, kullanıcılara renk dengelerini düzeltmelerine ve cihaza efektler uygulamalarına izin vererek, önemli ölçüde iyileştirildiği söyleniyor. Bu arada, öne bakan kameranın daha geniş bir görüş alanına sahip olduğu söyleniyor. Bu, mevcut Face ID yapılandırmasıyla ilgili en büyük şikayetlerden biri olan bir masaya uzanırken de dahil olmak üzere daha fazla açıyla yüzün kilidini açmaya yardımcı olmalı.

Cihaz yapımının büyük ölçüde aynı kalması bekleniyor; iPhone X’in piyasaya sürülmesinden bu yana değişmeden kalan üst çentik dahil. Bazıları, davetiyenin el cihazına ek girişle uyumlu olacak şekilde ilave renkler önerdiğini belirtti. iPhone R gibi yüksek seviyeli cihazların daha iyi ve daha kötüsü için Lightning portunun iPad Pro’ya USB-C ilavesine rağmen kalması bekleniyor.

Jeff Williams, chief operating officer of Apple Inc., speaks during an event at the Steve Jobs Theater in Cupertino, California, U.S., on Wednesday, Sept. 12, 2018. Apple will kick off a blitz of new products this week, ending a year of minor updates and setting the technology giant up for a potentially strong holiday quarter. Photographer: David Paul Morris/Bloomberg via Getty Images

Apple Inc.’in işletme müdürü Jeff Williams, 12 Eylül 2018 Çarşamba günü ABD’deki Cupertino’daki Steve Jobs Theatre’deki bir etkinlik sırasında konuşuyor. Apple bu hafta sona erecek ve Küçük güncelleme yılı ve teknolojiyi potansiyel olarak güçlü bir tatil çeyreği için dev hale getirme yılı. 

Yeni bir Apple Watch’ın gelmesiyle ilgili bazı söylentiler etrafta dolaşıyor . Seri 4 cihaz bildirildiği üzere yeni (muhtemelen çok pahalı) bir Titanyum versiyonu alıyor. Hat, nihayet karışıma bazı katı uyku izleme eklemek için ayarlandı.

Etkinlik, klavyeye yeni geçiş mekanizmaları içeren ilk yeni MacBook’ları görebilir. Bu umarım birkaç kuşak anahtar değişimine karşı uzun süredir devam eden şikayetleri hafifletecektir.

Kamuoyunda MacOS Catalina, iPadOS ve iOS 13’ün piyasaya sunulması dahil olmak üzere yazılım ve içerik cephesinde bazı kesin tarihler bekleyin. Şirket ayrıca uzun zamandır beklenen içerikler için lansman tarihleri ​​de hazırlayacaktır. Apple TV + ve Arcade.

Bunların tümü (veya bir kısmı) ve daha fazlası (veya daha azı) 10 Eylül Salı günü açıklanacak.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.

Etiketler :
Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap