Ana Sayfa / Uygulamalar / Byte Uygulaması

Byte Uygulaması

Twitter, ’ı kapatmaya karar vermesinden bu yana iki yıldan fazla oldu ve o zamandan bu yana, döngüsel video servisinin hayranları duygusal bir rollercoaster sürüşüyle ??ilgiliydi. İlk başta, Twitter’ın alıcı aradığı söylentileriydi, ancak bunlar hiç bir zaman gerçek olmadı. Sonra, Creator Dom Hofmann, ile alay etmeye başladı ve işte burada ilginç şeyler oldu.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Hofmann bir Vine uygulaması geliştirme niyetini açıklayan taraftarlardan olumlu bir tepki ile karşılandı. Hofmann’ın projeyi Mayıs ayında geciktirmesiyle, böyle bir şey olabilirse, çok da olumluydu . O zaman, orijinal niyetin, yeni hizmeti kendi cebinden finanse etmek olduğunu, ancak “beklediğinden daha büyük” izleyicilerin bunu imkansız hale getirdiğini söyledi.

Öyle görünüyor ki, Hofmann, Mayıs ayında karşı karşıya kaldığı finans ve hukuki meseleler üzerinde çalışmıştı, çünkü bugün, bu ardı ardına bir isim verdi: Bayt. Twitter’da yayınlanan bir yayında, Hofmann, Byte’nin 2019 ilkbaharında bir noktada başlayacağını söyledi. Byte için bir web sitesi zaten yaşıyor ve kullanıcıları, kullanıcıları davet ederken “Vine’ın yaratıcısı tarafından yeni bir döngü uygulaması” olarak tanımlıyor. e-posta güncellemeleri için kaydolmak istermisiniz seçenği mevcut.

Bilginin bu morselleri dışında, tek bildiğimiz bu. Byte’ın resmi Twitter, Instagram ve YouTube hesapları olmasına rağmen, bu yazı yazıldıklarında hepsi boştur. Byte forumları benzer detaylarda eksiktir ve sadece Hofmann’ın yeni markalaşma ile bir Vine ardılı yapmak istediğini söylediği zaman yaratılan V2 forumları gibi görünmektedir.

Bu yüzden, daha fazla bilgi için en az bir süre bekleyeceğiz. Byte’ın Vine’a benzer şekilde çalışacağını varsaymak güvenli görünüyor, ancak özellikle iki uygulamanın nasıl farklı olacağını öğrenmek istiyoruz. Daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin, çünkü Byte hakkında daha fazla bilgi için kesinlikle gözümüz kulağımız bu detaylarını sizlere sunmak için çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan İOS 12 Pazarı Ele Geçirme Yolunda İlerliyor başlıklı makalemizde , ve 12 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Tumblr Uygulaması App Store'dan Kaldırıldı

Tumblr Uygulaması App Store’dan Kaldırıldı

Tumblr uygulaması, Apple’ın indirme mağazasından gizlice çekilmekte olan popüler blog hizmeti için iPhone yazılımı ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir