1 sene önce
1 sene önce

Color OS 7 Oppo Cihazlara Android 10 Getirecek

Oppo, geçtiğimiz günlerde Avrupa’da daha fazla ürün satmak için çaba sarf etti, Reno 10x Zoom kampanyasını önledi. Donanım oldukça etkileyiciydi , ancak yazılım deneyimi hala arzu edilmeyen bir şey bırakıyor – Color OS, batılı kullanıcılar tarafından iyi karşılanmadı. Oppo Android 10’a dayanan derisinin en son sürümünü açıkladığından, bu durum kısa sürede iyileşmeye başlayabilir.

Color OS 7, 26 Kasım’da Hindistan’ın New Dehli kentinde gerçekleşecek küresel bir lansman öncesinde Çin’de ilan edildi. daha önce görmüş, ancak diğer UI tweaks ve daha fazla özelleştirme seçenekleri arasında Oppo Sans ve yeni bir renk paleti adlı yeni bir yazıya sahip olacak.

Yeni özelliklerin , OnePlus telefonlarındaki Zen Mode’a benzer şekilde, kullanıcıları telefonlarından biraz uzaklaşmaya teşvik etmek için sistem genelinde bir karanlık mod ve yeni bir Odak modu içerdiği söyleniyor . İşletim sistemi güncellemesi Oppo’ya göre,% 25 daha hızlı başlangıç ​​hızları ve% 40 daha verimli bellek yönetimi gibi performans iyileştirmeleri de sağlayacak.

Gizmochina’ya göre Color OS 7, 25 Kasım’da Oppo Reno, Reno 10x Zoom, Reno FC Barcelona Sürümü, Reno Ace ve Reno Ace Gundam Sürümü ile başlayacak. Reno 2, Aralık ayında Oppo’nun diğer telefonları yeni yılda güncellemeler almaya başlamadan önce bir süre izleyecek.

Eski Oppo alt markası Realme şimdi ayrı bir işletme olarak kullanılıyor, ancak yine de aynı yazılımı kullanıyor. Görünüşe göre, X2 Pro gibi Realme telefonlarına gelecek olan Color OS 7 sürümü, Oppo telefonlarının aldığıdan farklı olacak ve Android’i stoklamak için çok daha yakın olacak . Bunu duymak güzel, ancak Realme cihazları gelecek yılın şubat ayına kadar güncellemeleri almayacak, bu da Realme donanımının verdiği söz verildiğinde biraz hayal kırıklığı yarattı. Ancak Realme cihazlar bu güncellemeye en erken önümüzdeki senenin şubat ayında kavuşabilecek.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap