Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy A8 Ekran Paneli Sızıntısı
Galaxy A8 Ekran Paneli Sızıntısı

Galaxy A8 Ekran Paneli Sızıntısı

Birçoğu, ya eleştiri ve övgüde, ’un inatla çentik çığlığına atlamayı reddettiğini belirtti. Daha iyi ya da daha kötüsü için, bu sıçramayı şimdi yapabilir. Sadece bu değil, üç olası çentik tasarımıyla bir sıçrama yapıyor olabilir. Eğer bu yeni sızıntıya inanılırsa, birincisi Galaxy A8’ler üzerinde iniş olabilir. Ancak bu telefon Çin ile sınırlı olsa da, tasarımı ve teknolojisi daha da yayılabilir.

Samsung Infinity ile ilgili birtakım ticari markalar için başvuruda bulundu ve isme eşlik eden mektuplar aslında ekranın sahip olabileceği çentiğe işaret edebilir. Örneğin, Infinity-U, son zamanlarda popüler bir uzlaşma haline gelen “su damlası” çentiğine işaret edebilir. Öte yandan Infinity-V ve Infinity-O, henüz görmediğimiz kesikler.

Galaxy A8 Ekran Paneli Sızıntısı

Kısa süre sonra, Samsung’un varlığını birkaç hafta öncesine dayanan Galaxy A8s’de görebiliyoruz. Bu teaser üstte hiçbir çerçeve göstermedi ve doğal olarak, Web, Samsung’un en azından ön kameradan ödün vermeden bunu nasıl gerçekleştirdiğini anlatmasıyla ilgili olarak habersizdi. Ve bazı varsayımlara göre, bir Infinity-O tipi panelden geçecektir.

Çin web sitesi IT Home, daha önce sözü edilen Galaxy A8’ler için paneller olduğu iddia edilen fotoğraflarını çekti. Bunlar açıkça ön kamera için üstte dairesel delikli bir merkez gösteriyor. Böyle bir kesimin, elbette, bir ortam ışığı algılayıcısına yer yoktur, ancak Samsung, otomatik parlaklığı tek tek uygulamak için farklı yöntemler deniyor gibi görünüyor.

Galaxy A8 Ekran Paneli Sızıntısı

Galaxy A8s’in ’un ekran altı ön kamerasının öncüsü olduğuna inanılıyor. Umarım, böyle bir kesinti olmaz. Orta menzilli bir telefon için gerçekten sorun değil ama premium amiral gemisi 2019’un gülünç stokunu yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir