Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy J2 Core Android Go Geliyor
Galaxy J2 Core Android Go Geliyor

Galaxy J2 Core Android Go Geliyor

Başlangıçta gelişmekte olan pazarlar veya daha azı için ayrılmış olan telefonları ABD’ye yavaş yavaş giriyor. Bu, ZTE Tempo Go tarafından müjdelendi ve ardından Nokia, Alcatel ve ’nın beğenileri izledi. Artık ’un ABD sertifikalarında görüldüğü ile takım halinde olacağı görünüyor. Bu, büyük olasılıkla ’un kendi şartlarında, tasarımında ve genellikle daha yüksek fiyatta bir olacak.

’dan farklı olarak, Android Go, Android’in bozulmamış bir sürümü ile gönderilmesi gerekliliğiyle birlikte gelmez. Android Go, her şeyden önce, donanım kısıtlı cihazlarda çalışmak için yapılan özel bir Android konfigürasyonudur ve bu gerçekten markayı tanımlar. OEM’ler, prensipte bu kaliteye bağlı kaldıkları sürece, istedikleri şekilde özelleştirmek için hala özgürdürler.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Samsung Galaxy J2 Core ürününe farklı Android Go telefonlarından biraz daha farklı bir özellik kazandırıyor. Bu önceden yüklenmiş bazı uygulamalar ile geliyor. Neyse ki, akıllı telefon ne kadar sınırlı olduğunu düşünerek, fazla gitmedi. 1 GB RAM, 8 GB depolama, 5 inç 960 × 540 LCD ekrana sahip bir Exynos 7570 işlemci üzerinde çalışır ve 2,600 mAh pil kapasitesine sahip olacağını gösteriyor.

Galaxy J2 Core Android Go Geliyor

 

SamMobile , Galaxy J2 Core’un şu ana kadar Hindistan ve Malezya’da piyasaya sürülmesine rağmen, yakında ABD’ye gelebileceğine dair işaretler olduğunu not ediyor. Wi-Fi ve FCC sertifikaları, telefonun en azından ABD’de uyumluluk açısından test edildiğini kanıtlıyor. Aynı zamanda sadece köşede olabileceğini gösteriyor.

Gelirse, büyük olasılıkla, taşıyıcıların kendileri yerine ABD taşıyıcılarının ön ödemeli kollarından satılacak. Ve Samsung Galaxy J2 Core’u 90 dolarlık başka bir fiyatla satıyor olsa da, ABD kıyılarına vurduğunda Android Go kardeşlerinden daha pahalıya mal olmasını bekleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir