Galaxy Note 10 LED Bildirim Özelliği Geldi
15 Eylül 2019
Mücahit
Paylaş

Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ de bilmiyordunuz, bunun pek de sürpriz olmadı. Ancak, ön kamera kesmesi etrafındaki alanın bu davranışı esasen taklit etmesine izin veren birkaç üçüncü taraf uygulaması vardı.

Ön ve arka kameralar arasında geçiş yaptığınızda, kesme halkasının yandığını fark edeceksiniz. Birçoğu Samsung’a bunu bir alternatif olarak açma çağrısında bulundu. Samsung daha sonra bunu Galaxy S10 için EdgeLighting + ile yaptı. EdgeLighting + şimdi güncellendi, böylece Galaxy Note 10 ekran kesmesi bildirim LED’ini taklit edebilir.

Galaxy Note 10 ekran aralığınızı bir bildirim LED’i olarak kullanın

Farkında olmayanlar için, EdgeLighting +, kenar aydınlatma efektinin rengini, animasyon efektini, genişliğini ve saydamlığını kişiselleştirmenize olanak tanıyan bir Good Lock modülüdür. Samsung, bildirimler veya çağrılar geldiğinde Galaxy S10 ürününün bulunduğu bölgedeki alanı aydınlatan yeni bir Eclipse efekti sunmak için bu yılın başlarında güncelleme yaptı.

EdgeLighting + bugün Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ için yeni bir “Kara delik” efekti ile güncellendi. Aynı şey, bir bildirim alındığında, kesme etrafındaki alan aydınlanacaktır. Cihazlarımızda doğruladık. Seçebileceğiniz çok renk var ve efektin süresini bile ayarlayabilirsiniz.

Bir bildirim gönderirken uygulamaların Edge aydınlatmasını kullanmalarını sağladığınızdan emin olun. Bu efekt Edge aydınlatma özelliğinin bir parçası olduğundan, bu adım kesinlikle gereklidir. Bu özelliği kullanan uygulamaları, Ayarlar> Ekran> Kenar ekranı> Kenar aydınlatması> Bildirimleri yönet seçeneğine giderek yönetebilirsiniz .

Galaxy Note 10 veya Galaxy Note 10+ üzerindeki etkiyi elde etmek için telefonunuzda Good Lock olması gerekmez. Sadece EdgeLighting + uygulamasını indirin ve gitmeniz iyi olur.

Samsung’un Galaxy Note10 ailesiyle de uyumlu hale getirdiği EdgeLighting+, tüm kullanıcılar tarafından indirilebiliyor.