Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy Note 9 Android Pie Beta Çıkış Tarihi
Galaxy Note 9 Android Pie Beta Çıkış Tarihi

Galaxy Note 9 Android Pie Beta Çıkış Tarihi

Bu hafta, beta yazılımını subacak. ’u Pasta ve Bir Kullanıcı Arayüzü için ilk kamuya açık hale getirme fırsatı verdi. Bu, ’un kullanıcıları ilk defa birkaç sene boyunca Galaxy S9 ve S9 Plus’da yayınlanan bir yazılım sürümüne erişebilecekler. Yazılımın bu sürümü ilk olarak Samsung ’un kilitli sürümüne sunulacak.

Bu Beta programında önceki sürümlerde olduğu gibi, kullanım için sınırlıdır. Bu nedenle, programa girmek isteyen kullanıcılar olabildiğince çabuk katılım gösterdiler. İşlemi başlatmak için kullanıcılar Samsung + uygulamasını açacak. Uygulamanın içinde, Not 9 beta yazılım programına davet edildiğini belirten büyük bir haber (umarım) olacak.

Programa kabul edildiklerinde, Galaxy Note 9’daki Android 9 Pie’ya yapmak oldukça basittir. Kullanıcı kendi Ayarlarına, ardından Yazılım Güncellemesine gidecektir. İçeride kullanıcı, Güncellemeleri El ile İndirme’ye dokunacaktır. Galaxy Note 9’daki Pie için bu ilk yapı 1.7GB büyüklüğündedir – Wi-fi’de scrimp etmeyin.

NOT: Bir taşıyıcıdan satın alınan bir cihazınız varsa, Beta yazılım programının herhangi bir yerde göründüğünü görmeyeceksiniz. Bunun nedeni, ’un kilitli sürümünün önce gelmesi, ardından da şanslıysanız, cihazın taşıyıcı sürümleridir. Şimdilik, belirsiz.

Bu güncelleme hakkında daha fazla bilgi için, bizi takip etmeye devam edin. Samsung’un yeni One UI cihazında elde edebileceğimiz tüm bilgileri ve tüm kahraman Samsung Galaxy telefonlarına gelecek özelliklerin ayrıntılarını öğrendik ve aktardık. Bu büyük ihtimalle Galaxy Note 9’un alacağı en büyük güncellemedir. Bu yüzden bazı büyük değişiklikler için hazır olun!

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir