Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı
Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

 

dünyası her geçen gün kendini geliştirirken teknolojisini de daha ileri boyuta taşıyan bazı özellikleri kullanıcılara kazandırmaya devam ediyor. Tüm piyasasında yer alan aktörlerin rekabetinden en faydalı çıkan kesim olan kullanıcılar noktasında son dönemlerde dört kameralı telefon teknolojisi konuşulmaya başlandı. Bugüne kadar gelinen noktada önde iki arkada iki olmak üzere dört kameralı telefonların artık rahatlıkla görülebildiği biliniyor. Ancak sadece arka yüzünde dört kamerası bulunan merakla bekleniyor. Bu noktada dünyasının dev ismi , samsung isimli yeni cihazını geliştirdi. Cihaza ilişkin ilk görseller ve bilgiler de basına sızdırıldı.

 

Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

 

 

 

Phoenix’in Renkleri ve Tasarımı Belli Oldu!

Yakın bir zaman önce Galaxy serisinin merakla beklenen telefonlarından olan Galaxy A9 ve Galaxy A7 modellerini kullanıcılarla paylaşmış olan Samsung, özellikle çift kameralı yüzleriyle akıllı telefon teknolojilerinde de fark yaratacak bir gelişme ile gelmeye hazırlanıyor. Telefonun arka yüzünde ilk kez dört veya üç kamera uygulamasına yer vereceği modellerini tanıtan Samsung’un samsung galaxy phoenix için belirlediği tasarım ve renk seçenekleri de basına yansıyan sızmanın ardından kesinleşmiş hale geldi. Lacivert, mavi, yeşil siyah tonlarına sahip bir model ve kırmızı renklerinin yer aldığı farklı seçenekler arasından kullanıcılar seçimlerini yapabilecek.

 

Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

 

Galaxy Phoenix Tasarımının Detayları!

Seri halinde ilerleyen Galaxy A serisinde ismiyle de adlandırılabilecek olan samsung galaxy phoenix tasarım detaylarıyla da farkını ortaya koyuyor. Cihazın arka bölümünün sol üst kısmında yer alan kamera öncelikle dikey şekilde sıralanmış olmasıyla son dönemde pek çok akıllı telefon markasının girdiği modaya Samsung’un da katıldığını gösteriyor. Kameranın hemen altında yer alan çift LED flaşı ile birlikte özellikle karanlık alanlarda iyi bir performans göstermesi beklenen cihaz orta bölümde ise ilk kez elips şekliyle görülen bir parmak izi okuyucusuna yer veriyor. Samsung tarafından sonsuz ekran olarak adlandırılan 18:9 çentiksiz ekran tasarımının bu cihazda da kullanılması kullanıcıların beğendiği teknolojiye tekrar ulaşması anlamını katıyor. Alüminyum çerçeveleri ile dikkat çeken ürün 24 Ekim’de resmi olarak tanıtılacak.

 

Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

Bir önceki yazımız olan Lenovo S5 Pro’nun Özellikleri Açıklandı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve S5 Pro hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir