Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı
16 Ağustos 2019
Baran
Paylaş

Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

Akıllı telefon dünyası her geçen gün kendini geliştirirken akıllı telefon teknolojisini de daha ileri boyuta taşıyan bazı özellikleri kullanıcılara kazandırmaya devam ediyor. Tüm akıllı telefon piyasasında yer alan aktörlerin rekabetinden en faydalı çıkan kesim olan kullanıcılar noktasında son dönemlerde dört kameralı telefon teknolojisi konuşulmaya başlandı. Bugüne kadar gelinen noktada önde iki arkada iki olmak üzere dört kameralı telefonların artık rahatlıkla görülebildiği biliniyor. Ancak sadece arka yüzünde dört kamerası bulunan telefonlar merakla bekleniyor. Bu noktada akıllı telefon dünyasının dev ismi Samsung, samsung galaxy phoenix isimli yeni cihazını geliştirdi. Cihaza ilişkin ilk görseller ve bilgiler de basına sızdırıldı.

Phoenix’in Renkleri ve Tasarımı Belli Oldu!

Yakın bir zaman önce Galaxy serisinin merakla beklenen telefonlarından olan Galaxy A9 ve Galaxy A7 modellerini kullanıcılarla paylaşmış olan Samsung, özellikle çift kameralı yüzleriyle akıllı telefon teknolojilerinde de fark yaratacak bir gelişme ile gelmeye hazırlanıyor. Telefonun arka yüzünde ilk kez dört veya üç kamera uygulamasına yer vereceği modellerini tanıtan Samsung’un samsung galaxy phoenix için belirlediği tasarım ve renk seçenekleri de basına yansıyan sızmanın ardından kesinleşmiş hale geldi. Lacivert, mavi, yeşil siyah tonlarına sahip bir model ve kırmızı renklerinin yer aldığı farklı seçenekler arasından kullanıcılar seçimlerini yapabilecek.

Galaxy Phoenix Tasarımının Detayları!

Seri halinde ilerleyen Galaxy A serisinde Galaxy A6s ismiyle de adlandırılabilecek olan samsung galaxy phoenix tasarım detaylarıyla da farkını ortaya koyuyor. Cihazın arka bölümünün sol üst kısmında yer alan kamera öncelikle dikey şekilde sıralanmış olmasıyla son dönemde pek çok akıllı telefon markasının girdiği modaya Samsung’un da katıldığını gösteriyor. Kameranın hemen altında yer alan çift LED flaşı ile birlikte özellikle karanlık alanlarda iyi bir performans göstermesi beklenen cihaz orta bölümde ise ilk kez elips şekliyle görülen bir parmak izi okuyucusuna yer veriyor. Samsung tarafından sonsuz ekran olarak adlandırılan 18:9 çentiksiz ekran tasarımının bu cihazda da kullanılması kullanıcıların beğendiği teknolojiye tekrar ulaşması anlamını katıyor. Alüminyum çerçeveleri ile dikkat çeken ürün 24 Ekim’de resmi olarak tanıtılacak.