2 sene önce
2 sene önce

Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

Galaxy Phoenix Görüntüleri Sızdırıldı

Akıllı telefon dünyası her geçen gün kendini geliştirirken akıllı telefon teknolojisini de daha ileri boyuta taşıyan bazı özellikleri kullanıcılara kazandırmaya devam ediyor. Tüm akıllı telefon piyasasında yer alan aktörlerin rekabetinden en faydalı çıkan kesim olan kullanıcılar noktasında son dönemlerde dört kameralı telefon teknolojisi konuşulmaya başlandı. Bugüne kadar gelinen noktada önde iki arkada iki olmak üzere dört kameralı telefonların artık rahatlıkla görülebildiği biliniyor. Ancak sadece arka yüzünde dört kamerası bulunan telefonlar merakla bekleniyor. Bu noktada akıllı telefon dünyasının dev ismi Samsung, samsung galaxy phoenix isimli yeni cihazını geliştirdi. Cihaza ilişkin ilk görseller ve bilgiler de basına sızdırıldı.

Phoenix’in Renkleri ve Tasarımı Belli Oldu!

Yakın bir zaman önce Galaxy serisinin merakla beklenen telefonlarından olan Galaxy A9 ve Galaxy A7 modellerini kullanıcılarla paylaşmış olan Samsung, özellikle çift kameralı yüzleriyle akıllı telefon teknolojilerinde de fark yaratacak bir gelişme ile gelmeye hazırlanıyor. Telefonun arka yüzünde ilk kez dört veya üç kamera uygulamasına yer vereceği modellerini tanıtan Samsung’un samsung galaxy phoenix için belirlediği tasarım ve renk seçenekleri de basına yansıyan sızmanın ardından kesinleşmiş hale geldi. Lacivert, mavi, yeşil siyah tonlarına sahip bir model ve kırmızı renklerinin yer aldığı farklı seçenekler arasından kullanıcılar seçimlerini yapabilecek.

Galaxy Phoenix Tasarımının Detayları!

Seri halinde ilerleyen Galaxy A serisinde Galaxy A6s ismiyle de adlandırılabilecek olan samsung galaxy phoenix tasarım detaylarıyla da farkını ortaya koyuyor. Cihazın arka bölümünün sol üst kısmında yer alan kamera öncelikle dikey şekilde sıralanmış olmasıyla son dönemde pek çok akıllı telefon markasının girdiği modaya Samsung’un da katıldığını gösteriyor. Kameranın hemen altında yer alan çift LED flaşı ile birlikte özellikle karanlık alanlarda iyi bir performans göstermesi beklenen cihaz orta bölümde ise ilk kez elips şekliyle görülen bir parmak izi okuyucusuna yer veriyor. Samsung tarafından sonsuz ekran olarak adlandırılan 18:9 çentiksiz ekran tasarımının bu cihazda da kullanılması kullanıcıların beğendiği teknolojiye tekrar ulaşması anlamını katıyor. Alüminyum çerçeveleri ile dikkat çeken ürün 24 Ekim’de resmi olarak tanıtılacak.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.418

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.537

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.647

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.358

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.311

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.416

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.091

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap