Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy S10 Plus Farklı Gözüküyor
Galaxy S10 Plus Farklı Gözüküyor

Galaxy S10 Plus Farklı Gözüküyor

Sızıntıların her zaman doğru bilgiler verdiğini söylemeyeyiz. Bazen çelişen kaynaklar var. Diğer zamanlarda güncellenmiş bilgi parçaları vardır. Ve sonra, zamanla, herşeye rağmen, hala yanlış olan şeyler oluyor. 91mobiles, + veya Plus için her zamanki set off render’ları gösterdiğinde, bir miktar inceleme ve güvensizlik ile karşılaşıldı. Artık görüntüleri sadece bazı düzeltmelerle değil, yeni bir bilgi parçasıyla da güncelledi.

İnsanların fark etmiş olabileceği ilk şey, Galaxy S10 Plus’ın sağ üst köşedeki kesimi görmesiydi. Bir çentik veya daire değil, ön yüze bakan iki kameranın oldukça büyük gözüküyor. İkincisi, şık 2019 amiral gemisi olması gereken şey etrafında makul olmayan kalın çerçeveler olurdu .

Onlardan yalnızca biri , önceki işleyicilerin aynı kaynağı olan OnLeaks’ten gelen yeni işleyiciler tarafından “düzeltildi” . Çerçeveler şimdi, özellikle yanlarda, oldukça ince olması. Kameralar için devasa kesime rağmen, hala üst ve alt kısımda bir çerçeve var.

Galaxy S10 Plus Farklı Gözüküyor

Ancak en büyük değişiklik arka tarafta. Dört kamera var. Ve LED flaş ve sensör yeni gelen için yer açmak için taşındı ve yeniden tasarlandı. Tüm kamera dizisi şimdi telefonun neredeyse tüm genişliğini kullanıyor. İyi ki , HMD Global gibi bir penta kamera işi yapmıyordu.

Fotoğrafların bu güncellemesi tartışmasız daha iyidir. Şirket, bazı Super AMOLED sihirlerini yapmazsa, bu kesim muhtemelen pek çok Samsung hayranını kapatacaktır. Ve daha da fazlası, kameralar kadar, her zaman, özellikle de, bunları belirli bir şekilde yerleştirmek için alandan çıkmaya başladığınızda, daha iyi olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir