Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy S10 Plus Sızdırıldı
Galaxy S10 Plus Sızdırıldı

Galaxy S10 Plus Sızdırıldı

Plus, fotoğrafların yanı sıra beklenen tarih ve yayınlanma detayları ile birlikte tam olarak sızdırıldı. Görüntüler, daha önce piyasaya sürülen, yüksek doğrulukta olan telefonların erken görünümlerini ortaya çıkaran kaynaklardan geliyor. Resmi imalatçıların CAD çizimleriyle çalışıyor. Bu görüntü dizisi, Plus modelini, Infinity O stili (veya Sonsuzluk şeklindeki stili) ekranın 2 kamerası ve arka tarafında üç kamera ile birlikte gösteriyor.

Samsung Plus telefonunun arka yüzü, Samsung tarafından piyasaya sürülen son sürümlerinden farklı olarak üç kamerayla birlikte dönecek gibi görünüyor. Galaxy A9’u sırtında 4x kameralar ya da 3x kameralı Galaxy A7 ile hatırlayabiliyorsunuz. Her ikisi de 2018’in Ekim ayı başında ortaya çıkmıştı . Degrade backsides’lerin kullanımında bir göz var. Bu muhtemelen ’a geliyor.

Galaxy S10 Plus Sızdırıldı

Bu hafta ortaya çıkan Renders OnLeaks tarafından yapıldı. Daha sonra, bu web sitelerini, ürünlerini satın almak için web sitelerine çekmek için OnLeaks’e ödeme yapan bir site olan 91Mobiles web sitesine gönderildiler. Onleaks, akıllı telefonların doğru CAD çizimlerine erişebilmeniz için iyi bir kayıt tutuyor.

Galaxy S10 Plus Sızdırıldı

Ayrıca , arkadan bakan üç kamerası ve bir Infinity O ekranından ön tarafa bakan kamerasıyla yeni Samsung Galaxy A8s modeline de göz atmak isteyebilirsiniz . Bu, büyük ihtimalle Galaxy S10 Plus’ın şeklini oluşturmak için kullanılacak olan, aynı türden bir ekran kesik deliği.

Galaxy S10 Plus’ın özellikleri aşağıdaki gibidir. Bu özellikler, söylentilere, isimsiz ipuçlarına ve emsali temel alan oldukça açık bazı varsayımlara dayanmaktadır. Bir göz atın ve aklınızda bulundurun: Hiçbiri henüz resmi değil.

Samsung Galaxy S10 Plus Özellikleri (söylentiler):
• Boyut: 157.5 x 75.0 x 7.8mm
• Parmak İzi Sensörü: Ekrandaki Ultrasonik
• Kulaklık Jakı: Evet, alt
• USB: USB-C
• İşlemci: Qualcomm Snapdragon 8150 (ABD), Samsung Exynos 9820 (uluslararası)
• RAM: 6GB RAM +
• Ekran: 6.44 inç, 1440 x 2960 piksel, 511 PPI, Süper AMOLED
• Fotoğraf makineleri: 16 MP + 16 MP + 13 MP
• Ön Kameralar: 8 MP + 5 MP
• Pil: 3700 mAh

Galaxy S10 Plus Sızdırıldı

Samsung Galaxy S10’un, 24 Şubat 2019’da gerçekleşecek olan Mobile World Congress 2019’da açıklanacağını umuyoruz. Bu, Samsung için son birkaç yıldır olduğu gibi, ana show katının başlangıcından önceki gün olacak. cihazlar. Galaxy S10 ve S10 Plus ve S10 ’ın ortaya çıktığı yer ise, Galaxy S10, S10 ve S10 Plus’ın 6 Mart 2019’da piyasaya sürülmesini beklemek bir gerginlik olmayacaktı.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir