Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy S10 Renk Ekran Ve Touch Sızıntıları
Galaxy S10 Renk Ekran Ve Touch Sızıntıları

Galaxy S10 Renk Ekran Ve Touch Sızıntıları

’un katlanabilir telefonu gelecek yıl en çok konuşulan telefonu olabilir, ancak daha pratik alıcılar modeline daha çok bakacak. Şirketin 2019’daki ilk amiral gemileri, oldukça eksantrik bir katlanır modeli olsa da, en azından Samsung Galaxy telefonlarının olduğu gibi, daha önce hiç görülmemiş özelliklere sahip olmayacak. Kore devleri için olabileceği kadar yeni bir roman olduğu için, bu sefer piyasanın geri kalanıyla yetinmek gibi görünebilir.

Şimdiye kadar beklenen en yenilikçi özelliği, örneğin, ekran üzeri parmak izi tarayıcı veya ekran üzerinde parmak izi (FoD). Bu aslında geçen yıldan beri beklenen bir özellikti, ancak Samsung’un bunu benimsemesi uzun sürdü. Ancak, Huawei ve diğer Çinli OEM’lerin beğenileri geçtiğimiz yıldan beri teknolojiyi kullanıyor.

Yine de tüm Galaxy S10’lar buna sahip olmayacak. Üç modelden ikisi, 5.8 inç SM-G973x ve 6.44 inç SM-G975x olacaktır. Bütçe modeli SM-G970x’in, tıpkı yeni Galaxy A7’deki gibi (2018) olduğu gibi, yan güç düğmesinin altında gizlenmiş olan daha geleneksel bir parmak izi tarayıcısına sahip olması bekleniyor.

Kore medyasına göre, bu ucuz telefon başka bir şekilde farklı olacak. Electronic Times , diğer ikisinin Infinity Ekranlarının aksine, 5.8 inçlik bir düz OLED ekrana sahip olacağını iddia ediyor . Bu neredeyse nostaljik, düz “kenar” Galaxy telefonları günlerine geri dönüyor.

SamMobile ayrıca , Galaxy S10’un en azından piyasaya sürüldüğünde Siyah, Beyaz, Sarı ve Yeşil renklerle geleceğinden bahsediyor . Bazıları, günümüzde en yeni görünen yeni degrade renkleri bile spor edebilir. Site ayrıca Galaxy S10 üçlüsünün birkaç ay sonra 5G varyantları ile Şubat ayında ulaşacağını da kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir