Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Galaxy S10 Sızıntıları Birden Fazla Telefon Gösteriyor
Galaxy S10 Sızıntıları Birden Fazla Telefon Gösteriyor

Galaxy S10 Sızıntıları Birden Fazla Telefon Gösteriyor

Son birkaç gün boyunca, , Plus ve sızdırıldı. Bu, 2019’da piyasaya sürülmesi planlanan bir dizi telefona sahip olan Samsung için bir hayli büyük bir anlaşma ancak gibi tek bir önemli özellik ortaya çıkmadı. Geçen hafta, Samsung’un modelinin dört modelinin en az iki tanesinin ön ve arka fotoğraflarını gördük.

Sadece bir gecede ortaya çıkan şey, büyük ihtimalle henüz Plus Galaxy S10 modelinde aldığımız en iyi şey. Bu, Galaxy S10’un yeni bir vaka yapımcısına büyük ihtimalle bağlı olduğu bir görüntü. Burada, iki kamera, LED flaş ve bazı biyometrik tarama donanımları ile tamamlanan bu telefonun temel modelini görüyoruz hepsi aynı kamera dizisinde alan bloğunda.

Galaxy S10 Sızıntıları Birden Fazla Telefon Gösteriyor

Telefonun sol tarafında (eğer yüzüne bakacak olursak), bir ses ayarlayıcımız ve bir Bixby butonumuz var. Sağ tarafta bir güç kilit düğmesi var. Sonra biraz çelişki var. Durumda, yukarıda bir kulaklık jakı bulacaksınız, telefonda ise böyle bir jakı göremezsiniz.

Ayrıca, Galaxy Note 9’un Galaxy S10 için yukarıda gösterilen görüntü ile çok benzer bir kuruluma sahip olduğunu, ancak bunların farklı olduğunu unutmayın. Kenarlar Galaxy S10 üzerinde biraz daha yuvarlak ve panel S10 üzerinde makinenin geri kalanından biraz farklı bir ton. Not 9’da panel, makinenin geri kalanına çok daha benzer.

Galaxy S10 Sızıntıları Birden Fazla Telefon Gösteriyor

Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10’un bir kaç inanılmaz görünümlü fotoğrafı renderı var. Olduğu gibi, bu görüntüler Maui’de bu hafta başında gördüğümüz Samsung 5G test telefonunun bir fotoğrafıyla mükemmel bir uyum sergiliyor – dolayısıyla gerçek anlaşmalarını AKTİF olarak göstermiyorlar. Gerçek meşruiyetlerine bakılmaksızın gerçek anlaşmanın nasıl görüneceğine dair oldukça iyi bir fikir verir.

Galaxy S10 Sızıntıları Birden Fazla Telefon Gösteriyor

Galaxy S10 Lite büyük olasılıkla iki cihazın özelliklerinin çoğunu taşıyacaktır, ancak muhtemelen ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olmayacaktır. Lite da ve Galaxy S10’un geri kalanı arasında geçiş yapmış bir görünüme sahip olacak ve Galaxy S10’dan çok daha düşük bir fiyata sahip olacak.

Sonra diğer tarafta, Galaxy S10 5G (X Beyond). Bu, muhtemelen Mobile World Congress 2019’dan hemen önce gerçekleşen bir olayda, Galaxy S10 Lite, S10 ve S10 Plus ile aynı anda ortaya çıkacak. 24 Şubat 2019’da bir etkinlik bekliyoruz. 5G dışındaki telefonların çıkış tarihi 6 Mart 2019 tarihinde olacak gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Nokia 8.1 Android Pie Android One Sürümü İle Geliyor

Nokia 8.1 Android Pie Android One Sürümü İle Geliyor

Android’in en yeni sürümüne sahip bir bütçe telefonunu bu bir sürpriz olmamalı, ama öyle. Bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir