Galaxy S10 Yazılım Güncellemesi Note 10 Kamera Özelliklerini Getiriyor
30 Eylül 2019
Emrah GENÇ
Paylaş

Bugün Galaxy S10 sahipleri için bazı iyi haberler var. Samsung’un bugün gönderdiği en son Galaxy S10 yazılım güncellemesi , Galaxy Note 10’daki yeni kamera özelliklerini getiriyor . Hatta Galaxy Note 10 ile sunulan bir özellik olan Dex for PC desteğini de ekliyor . Güncelleme, en yeni güvenlik yamasını da içeriyor .

Firmware güncellemesi tüm Exynos destekli seri – Galaxy S10e, S10 ve S10 + – için yapıldı ve şu anda belirli pazarlarda yayın yapıyor. Sonunda dünya genelinde kullanıcılar için geçerli olacak. Galaxy S10’un Qualcomm destekli varyantı Eylül 2019 güvenlik yamasını çoktan aldı .

Firmware sürümü G970FXXU3ASIG , G973FXXU3ASIG ve G975FXXU3ASIG , sırasıyla Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10 + için piyasaya sürülüyor . OTA bugüne kadar Almanya ve İsviçre’de serbest bırakıldı.

Bu güncellemenin resmi değişkeni, yeni kamera özelliklerinin  Hyperlapse modunda Canlı odak , Canlı odak video , Ön kamera için Gece modu , AR Doodle  ve Süper sabit video kaydı olduğunu belirtiyor. Bazılarınız Canlı odaklamanın Galaxy S10’da bulunduğunu hatırlayabilir . Bu doğru – bu güncelleme yalnızca Galaxy Note 10’dan yeni Glitz Live odaklama efektini getiriyor. Öte yandan, canlı odak videosu hem ön hem de arka kameralar için yeni bir ek.

Link to Windows özelliği Galaxy Note 10 ile tanıtıldı. Galaxy S10 serisine de genişletildi. Bu, Microsoft’un Telefonunuz uygulaması için uygulama simgesini gizleyen yüceltilmiş bir kısayoldan başka bir şey değil. Bu özelliği eski Samsung cihazlarında kullanmak zaten mümkün . PC için DeX ve Dinamik Kilit ekranı  (ekran her açıldığında kilit ekranı duvar kağıdını değiştiren bir özellik) de güncellemenin bir parçasıdır.

Samsung, en yeni Galaxy S10 yazılım güncellemesini yavaş yavaş piyasaya sürüyor ve bu nedenle herkesin kullanımına sunulması biraz zaman alacak. Galaxy S10e , Galaxy S10 ve Galaxy S10 + için ürün yazılımı bölümünden kolayca indirebilirsiniz .

Samsung’un Galaxy S10 sahiplerini bu yeni özellikler için çok uzun süre bekletmediğini görmek güzel. Onları Galaxy S10’unuzda denemek için heyecanlı mısınız?

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.