Ana Sayfa / Uygulamalar / Google Allo
Google Allo

Google Allo

’yu düzenli olarak kullananlar düzenli olarak içeri girmek isteyebilirler, çünkü bu süre daha fazla olmayabilir. Google ’nun yeni yayınlanmaya başlaması gibi bir şey hissetmesine rağmen, 2016’dan bu yana sadece 2016’nın sonlarında oldu. Google zaten bundan uzaklaşmayı düşünüyor olabilir. Bu nedenle, ’nun gelişimi için çok güzel bir tablo çizmeyen, herhangi bir oranda yeni söylentiler söyleyin.

Nisan ayında, Google Allo’da çalışmayı durdurduğunu söyledi. odağını sadece Sohbet olarak adlandırılan iMessage yarışmacısına kaydırmak için durdurduğunu söyledi. Şu anda, geliştirme aşamasında bu duraklamanın, beklenmedik bir şekilde daha kalıcı olabileceği düşünülüyor, çünkü bir zamanlar Allo’da çalışan ekibin çoğu, artık Mesajları gibi başka projelerde de kapalı.

Yeni bir raporda 9to5Google’a konuşan adsız bir kaynak yazıyor . Bu kaynağa göre, hemen hemen tüm Allo ekibi, özelliklerini mesajlara aktarmaya çalışıyor. Bu, Allo’nun bu noktada neredeyse bir yıldır büyük bir almadığı için bir dereceye kadar anlam ifade ediyor, ki bu sadece birkaç yaşında bir için garip.

Google’ın uygulamaları için biraz çalkantılı bir hafta oldu. Hafta sonu, Google’ın Hangouts’u kapatmak istediğini söyleyen bir söylentiyi duyduk . Google, Hangout’ların gelecekte bir noktada kapatılacağını doğruladıysa da, mevcut kullanıcıları iki yeni uygulamaya geçirmeyi planladığını da belirtti. : Hangouts Chat ve Hangouts Meet.

Şimdi dikkat, Allo’ya ve kaderine dönüşüyor. Ancak Google, Hangouts’u kapattığını bildiren tepkilerin ardından Allo’ya destek verdiklerini duyurmayı ertelemeyi seçmiş olabilir. Umarım yakında ne olacağını görürsünüz, ancak 9to5Google’ın raporu doğruysa, Allo bu dünya için uzun olmayabilir. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan İOS 12 Pazarı Ele Geçirme Yolunda İlerliyor başlıklı makalemizde , ve 12 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Byte Uygulaması

Twitter, Vine’ı kapatmaya karar vermesinden bu yana iki yıldan fazla oldu ve o zamandan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir