Google Haritalar Gizli Mod’un Testlerine Başlandı
26 Eylül 2019
Baran
Paylaş

Google I / O’da şirket , Gizli Modu Google Haritalar’a getirdiğini açıkladı . Şimdi Eylül ayının ortasında, Gizli Mod, uygulamanın önizleme topluluğuna yayılıyor; bu özellik, herkese açık hale getirilmeden önce özellikleri test eden seçkin bir grup insan. Bununla birlikte, bu yayılmaya rağmen, herkesin nispeten daha kısa sürede bekleyebileceği anlamına geliyor.

Önizleme grubuna gönderilen bir e-postada, Google, “etkinliğinizi istemediğiniz zaman aradığınız veya yönlendirdiğiniz yerler gibi – Google hesabınıza kaydedilmesini isteyin.

Bu, halka açılmaya başladığında sizlerle paylaşacağız. Bu arada, işte Haritalar için Gizli Mod’un GIF eylemi.

Google’ın daha önce duyurusunu yaparken paylaştığı ve bize bir ön izleme sunan videoda özelliği kullanmanın ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yerin anonim bir şekilde aratılmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey profil resminize tıkladıktan sonra ‘Gizli Modu Aç’ seçeneğine basmak. Bu işlemden sonra yapacağınız hiçbir arama Google tarafından kaydedilmeyecek.

Yeni özelliği ne zaman kullanmaya başlayacağımız ise henüz duyurulmadı. Ancak dediğimiz gibi, özelliğin test grubunda denenmeye başlanması bize bu özelliğe yakın bir tarihte kavuşacağımızın sinyalini veriyor.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.