10 ay önce
10 ay önce

Google Mesajlar Uygulamanın Üst Kısmına Arama Çubuğu Geliyor

Google Mesajlar, Android Police tarafından bildirilen yeni bir güncellemenin bir parçası olarak bir üst arama çubuğunu kullanıma sunmaya başladı . Geliştirme şimdi beta aşamasında ve yakında tam olarak ortaya çıkması bekleniyor. Gmail ve diğer Google Apps da benzer bir işlevselliğe sahiptir, bu nedenle Mesajlar en üstteki arama çubuğuna uygundur.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz, ancak yeni güncelleme henüz herkes için hazır değildir. En son alınan güncelleştirme iletileri RCS’yi çevreliyordu .

Kullanıcıların iMessage benzeri reaksiyonlara erişmesine izin verdi (anlık mesajlaşma uygulamalarının size verdiği diğer çeşitli şeylerin yanı sıra) yaşlanan SMS standartları için daha iyi bir yedek.

Daha önce, uygulama ekranın üstünde düz beyaz bir başlık çubuğu görüntülüyordu. Daha sonra Google İletiler‘in sağ tarafında üst arama çubuğu yerine ayrık bir arama düğmesi vardı. Ancak, yeni sürümde, üst çubuğun tamamı arama işlevi olarak işlev görür.

Bu nispeten küçük bir değişiklik gibi görünse de, son haftalarda Google Mesajlara eklenen gelişmelerden bazıları heyecanlı olacak.

Google, mesaj uygulaması için yeni güncellemelerle çok meşgul oldu. Daha önce de belirtildiği gibi, yakın zamanda yapılan bir güncelleme iMessage’ı denemek ve rekabet etmek için RCS mesajlarına baktı.

Ayrıca, etiket önerilerinin uygulamada piyasaya sürülmeye yakın olduğu açıklandı . Bu, son zamanlarda uygulamaya giren bazı önemli çalışmaları göstermektedir ve Google, bu değişikliklerin müşterileri ileriye götürmesini umacaktır.

Bazıları için yeni tasarım, Mesajlar 6.2 beta sürümünde görünmektedir. Haziran başında başladı. İletilerin yeni sürümü için umutsuzsanız, ancak henüz erişiminiz yoksa birkaç seçenek vardır.

Birincisi, Play Store‘un Beta Test Programına kaydolmak ve size sunulmasını beklemektir. Kaynak ayrıca güncellemenin yansıtılmış bir sürümünü indirmek için bir seçenek sunuyor.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.418

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.537

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.647

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.358

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.311

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.416

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.091

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap