Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Google Pixel 3 Lite Düşük Maliyetli
Google Pixel 3 Lite Düşük Maliyetli

Google Pixel 3 Lite Düşük Maliyetli

Bugün Google Pixel 3 temel olarak sızdırıldı. Bu, Google’dan muhtemelen XR katmanlı telefonunu kullanacak bir cihazdır. Bu, neredeyse aynı isimle daha büyük, daha güçlü nirbirine benzeyen düşük maliyetli bir cihaz için algılanan yüksek bir değerdir. Böyle bir telefona geçmek için, Google, hemen hemen her açıdan geri çekilirken yüksek güçlü kamera kurulumunu sürdürmek zorunda kaldı.

Google Pixel 3 Lite, ’nin piyasaya sürdüğü kadarını yapmak için söylentilere kapıldı. İPhone XR ile , tam bir “yeni” iPhone deneyimi sunmak için göründüğü kadar standart iPhone fiyatının hemen altında olan bir cihaz yarattı. Google için bu, temel olarak en üst düzey bir kameraya sahip bir bütçe telefonunu oluşturmak anlamına geliyordu.

Google Pixel 3 Lite, bu hafta 5.56 inç 2220 x 1080 piksel IPS LCD ile geldiğini söyledi. Bu, Google Pixel 3 XL’den biraz daha küçük ancak Google Pixel 3’ten (XL olmayan) daha büyük bir sayıya sahip olan ve temelde aynı sayıda piksele sahip olan bir ekrana sahip. İPhone XR gibi, bu sadece şirketin ana hattından daha az olmayan bir telefon değil.

Google Pixel 3 Lite, bir Qualcomm Snapdragon 670 işlemciye sahip. Bu, tüm büyük uygulamaları çalıştırmak için yeterince güçlü ancak standart Pixel 3 kadar güçlü değil. Bu cihaz 4GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahip olduğu söylentileriyle (tabii ki genişletme için microSD kart yuvası yok). Bu telefonun gövdesinin esas olarak plastik olduğu söyleniyor. Pixel’in alüminyum ve camı var.

Bu cihaz, normal Pixel ile aynı yazılımı çalıştıracak. Bu Pie (ve ilerisi için). Aynı fotoğraf makinesine de sahip olacak. Herhangi bir dezavantaj yok. Google’ın bunu aynı işlemciyi kullanmadan nasıl yaptığını görmek ilginç olurdu. Kameranın yeteneklerini aynı ya da hemen hemen aynı yazılım ağırlıklı olarak tutmaya ihtiyaç duyacaklar, varsayalım.

Kullanıcıların iPhone XR satın almasını sağlamak için bu yeterli mi? Muhtemelen değil. Kesinlikle kamera için telefon almıyorlarsa. Bu, gelecek neslin cihazlar üzerinde çalışmasının en büyük nedeni olabilir veya neden olmasın? Google Chromebook’u interneti kullanmaya yönlendirdi, neden Pixel’i çoğunlukla kameralı bir cihaz olarak pazarlamıyor?

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , iphone ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir