Google Pixel 4’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu
24 Eylül 2019
Baran
Paylaş

Bugün, Pixel 4 Google etkinliği, 15 Ekim 2019 tarihinde onaylandı. Bu zamanlama ve çok çeşitli sızıntılar, Google Pixel 4 ve Google Pixel 4 XL’in diğer Google cihazları ve hizmetleriyle birlikte ortaya çıkması konusunda çok iyi bir iddiada bulundu. Bu etkinliğin tarih yerleştirme, Google Pixel akıllı telefon serisi için son üç yıllık Google etkinliklerine oldukça benzer.

Google Piksel 4 yalnızca son birkaç ay içinde 3. taraf kaynaklar tarafından sızdırılmadı, Google tarafından da ilan edildi. Bu yılın başlarında donanımdaki ilk önemli sızıntılardan sonra, Google’ın Halkla İlişkiler bölümü bu girişimi başlatmaya ve donanımın kendisini ortaya çıkarmaya karar verdi. Bu gerçekten çok garipti, çünkü bu tür bir durumdaki genel fikir, cihazın hem tüketici satışları için sertifikalandırılmış hem de söz konusu cihazı mağaza raflarına koymak için yeterince büyük miktarlarda üretilinceye kadar tutulmasıydı.

Ancak Google bu yıl yeni bir şeyler denemeye karar verdi. Bize zaten muhtemelen 2 farklı Google Pixel 4 akıllı telefon modelinden en az 1 tanesinin önünü ve arkasını gösterdiler. Bu modelin arkasında iki mercek, LED flaş ve önyükleme yapacak sensörlerin bulunduğu bir kamera dizisi var.

Muhtemelen son birkaç hafta içinde benzerleri toplu halde sızdırılmış olan yeni özelliklerin yanı sıra çeşitli kamera geliştirmeleri göreceğiz. Bu akıllı telefondan ne beklediğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki zaman çizelgesine bir göz atın (veya bu iki akıllı telefon, muhtemelen daha fazla) ve New York’taki etkinlikte tam katılımlı ve ilk olarak ortaya çıktıkça bizi izlemeye devam edin Google’ın hazırladığı her şeyde gösterimler!

Etkinlik 15 Ekim’de New York’ta yapılacak. Bu etkinlik 12 NOON Central Time’da (10:00 PDT, 1 PM Doğu) gerçekleşecek ve YouTube canlı etkinliğinde görüntülenmeye hazır olacak!