2 sene önce
2 sene önce

Google Pixel 4’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bugün, Pixel 4 Google etkinliği, 15 Ekim 2019 tarihinde onaylandı. Bu zamanlama ve çok çeşitli sızıntılar, Google Pixel 4 ve Google Pixel 4 XL’in diğer Google cihazları ve hizmetleriyle birlikte ortaya çıkması konusunda çok iyi bir iddiada bulundu. Bu etkinliğin tarih yerleştirme, Google Pixel akıllı telefon serisi için son üç yıllık Google etkinliklerine oldukça benzer.

Google Piksel 4 yalnızca son birkaç ay içinde 3. taraf kaynaklar tarafından sızdırılmadı, Google tarafından da ilan edildi. Bu yılın başlarında donanımdaki ilk önemli sızıntılardan sonra, Google’ın Halkla İlişkiler bölümü bu girişimi başlatmaya ve donanımın kendisini ortaya çıkarmaya karar verdi. Bu gerçekten çok garipti, çünkü bu tür bir durumdaki genel fikir, cihazın hem tüketici satışları için sertifikalandırılmış hem de söz konusu cihazı mağaza raflarına koymak için yeterince büyük miktarlarda üretilinceye kadar tutulmasıydı.

Ancak Google bu yıl yeni bir şeyler denemeye karar verdi. Bize zaten muhtemelen 2 farklı Google Pixel 4 akıllı telefon modelinden en az 1 tanesinin önünü ve arkasını gösterdiler. Bu modelin arkasında iki mercek, LED flaş ve önyükleme yapacak sensörlerin bulunduğu bir kamera dizisi var.

Muhtemelen son birkaç hafta içinde benzerleri toplu halde sızdırılmış olan yeni özelliklerin yanı sıra çeşitli kamera geliştirmeleri göreceğiz. Bu akıllı telefondan ne beklediğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki zaman çizelgesine bir göz atın (veya bu iki akıllı telefon, muhtemelen daha fazla) ve New York’taki etkinlikte tam katılımlı ve ilk olarak ortaya çıktıkça bizi izlemeye devam edin Google’ın hazırladığı her şeyde gösterimler!

Etkinlik 15 Ekim’de New York’ta yapılacak. Bu etkinlik 12 NOON Central Time’da (10:00 PDT, 1 PM Doğu) gerçekleşecek ve YouTube canlı etkinliğinde görüntülenmeye hazır olacak!

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.418

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.537

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.647

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.358

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.311

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.416

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.091

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap