Google’ın Pixel 4’le birlikte Pixel 4A’yı Tanıtacak
21 Eylül 2019
Baran
Paylaş

Google Piksel 4a’nın düşündüğümüzden daha erken göründüğünü görebilir miyiz? Piksel 4’ün hemen yanında belki de aynı açılışta? Yaklaşan Google Kamera uygulamasında bulunan bir kod adının olduğunu gösteriyor.

Belki de Google, rakipleri Apple ve Samsung gibi 3 cihazı da aynı anda çıkarıp piyasayı domine etmek istiyordur. Sonuçta 3 cihazı aynı anda piyasaya sürmek, her bütçeye hitap edebiliyor ve kullanıcılara daha fazla seçenek sunuyor. Ayrıca bu yöntem etkili olmasaydı, dünya devi şirketler de bu tavırlarında bu kadar ısrarcı olmazlardı.

Bu, çoğunlukla bu noktada spekülasyondur, ancak Qualcomm’a referansla birlikte ortaya çıkmış, cihazın içinde bir Snapdragon çipli bir tür Android gadget olduğunu öne sürüyor.

9to5Google , Pixel 4 ve Pixel 4 XL telefonlarına bağlı olduğunu düşündüğümüz Kamera uygulamasında bulunan “Coral” ve “Flame” kod adlarının Pixel 4 ve Pixel 4 XL’a ait olduğu biliniyordu. Fakat yeni bulunan ve “Needlefish” adı verilen kod ise akıllarda soru işareti oluşturuyor.

Unutmayın , Google Piksel 3a ve Piksel 3a XL sadece mayıs ayında piyasaya sürmüştü. Bu noktada da bazı çelişkiler ortaya çıkıyor.

Bununla birlikte, 9’dan 5Google’a işaret ettiği gibi, Pixel 3a telefonlarının başlangıçta Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile birlikte gelmeleri planlandı .

Bu aşamada Google’ın ne planladığını bilmiyoruz, ancak bir sonraki lansman etkinliğinden tüm duyuruları size sunacağız. Bu, ekim ayının ortasına yakın bir noktada olması bekleniyor.