HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı
20 Mayıs 2020
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

HTC yakında gerçek kablosuz kulaklıklar (TWS) yapmak için kazançlı bir işe girecek, FCC’den fotoğraflar ilk setinin tasarımını zaten ortaya koydu. Parlak siyah bir dış cepheye sahipler, ancak bunun dışında Apple‘ın AirPods‘larını anımsatıyorlar.

HTC U Ear olarak adlandırılacak ve şimdiye kadar onlar hakkında çok az şey biliniyor. Şarj için USB-C bağlantı noktasını ve birlikte verilen A-C kablosunu görebilirsiniz.

Daha önce şirket, USB-C bağlantısı olan kablolu USonic kablolu kulaklıkları, gürültü engellemeyi ve optimum ses için özel bir otomatik kalibrasyonu mümkün kıldı (bu özellikler HTC’nin U11 amiral gemisindeki 3,5 mm jakını haklı göstermesi için yeterliydi). U Kulak benzer özelliklere sahip olacak mı? Şimdilik beklemekten başka bir yolu yok.

Bazılarınızın hatırlayabileceği gibi, HTC, tarihinin bir noktasında Dre tarafından arzu edilen Beats markasını kontrol ediyordu, hatta pahalı kulaklıkları telefonlarıyla birlikte paketledi. Daha sonra hisselerin Apple‘a sattı. Cupertino, kendi yayın hizmeti için Beats Music‘i de çıkardı.

Bu kablosuz kulaklıkların sunacağı kullanım süresi ve fiyatının ne olduğu ve duyuru tarihi yaklaştıkça yeni HTC U Ear hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.