2 sene önce
2 sene önce

Huawei Mate 30 Serisinin Modellerine Ait Görseller Ortaya Çıktı

Huawei’nin yeni nesil Mate amiral gemileri, resmi tanıtımlarına sadece sayılı günler kaldı, ancak @evleaks’in paylaşımlarıyla, tasarımlarına erken bir göz atabilirsiniz . Mate 30 ikilisini ilk gördüğümüzde bu değil, ancak Porsche Design’ın özel sürümü oldukça önemli.

Şirket için geri sayım sürerken şimdi Mate 30 Lite, Mate 30, Mate 30 Pro ve Mate 30 Porsche Design modellerinin görselleri ortaya çıktı.

Mate 30 Lite

Huawei Mate 30 Lite cephesinde bir dörtlü kamera kurulumuna sahip ve dikkat çekiyor. Mate 30 Lite, delikli ekran ve arka yüzünde parmak izi okuyucusuyla birlikte geliyor. Arka yüzünde bir kare içinde kamera ve tamamen ayrı bir tasarıma sahiptir. Telefonun Çin’e özgü versiyonu olan Huawei Nova 5i Pro’ya benziyor .

Mate 30

Huawei Mate 30 çıkan görsellere göre dairesel yapıda bir kamera ile gelecek. Çentik daha küçüktür ve ikili ön kamera açıkça görülüyor. Ancak ikinci lens bir 3D tarayıcı için muhtemeldir (Time of Flight). Ekran, eşit boyutlarda çerçevelerle düz görünüyor. Arkadaki dört kamera kurulumu, 3D ToF sensörüne sahip olmayacağına dair söylentilere rağmen aynı görünüyor.

Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro , Beklendiği gibi dört kameralı bir yuvarlak kamera adası vardır. LED yanıp sönüyor ve 3D ToF sensörü yan tarafta. Ekranın orta büyüklükte bir çentiği var (yeni 3B yüz tarama donanımını barındırıyor). 

Kavisli ekran tasarımını bizzat görmek için heyecanlıyız görünüşe göre yan kenarları tamamen gizleyecek gibi görünüyor. Şu an için istatistiksel verileri bilinmiyor ancak Huawei Mate 30 Pro, ekran kavisi konusunda Vivo NEX 3’e kafa tutacak gibi görünüyor.

Mate 30 Porsche Design

En iyisini sona sakladık.  Huawei Mate 30 Porsche Design . Geçen yıldan bu yana tasarlanan Mate 20 Porsche Design’ın arkasında el yapımı derinin ortasında bir şerit vardı. Bu yıl, şerit dörtlü kamerayı barındıran bir kamera alanı ile yükseltilir. Ayrıca, özel kasanın bu şerit tasarımını bir kickstand oluşturmak için nasıl kullandığını da seveceksiniz. Ve üstüne bir 3.5mm kulaklık girişi var mı merakla bekliyoruz.

Porsche Design’ı neredeyse hiç kimse satın almayacak gibi gözüküyor. Geçen yılki model yaklaşık 1.700 € ‘dan başladı. Peki ya diğer üçü? Şu anki anlayış, başlangıçta Google Play Hizmetlerine sahip olmayacaklarını ortaya koydu. Huawei’nin resmi tanıtımdan sonra planları hakkında daha fazla bilgi almış olacağız.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap