Huawei ve Honor EMUI 10 Beta Alacak
3 Ekim 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Çoğu Huawei hayranı, Android Q tabanlı EMUI 10 güncellemesiyle ilgili endişeleri bekliyor. Yeni özel Android cildi, ilk kez yeni çıkan Mate 30 serisine önceden kurulmuş ve test ediliyor. Daha önce yayımlanan bir programa göre, EMUI 10’a güncellenmek için sıradaki sıra, Huawei P30 serisidir.

Huawei’nin EMUI 10 yükseltme planını resmen açıkladığı bildirildi ve Ekim ile Aralık arasında toplam 33 model geliştirileceğini gösteriyor. 33 model telefon ve tabletleri içerir ve hem Huawei hem de Honor modellerini kapsar.

Yeni yayımlanan program, P30 serisinin güncelleme almak için bir sonraki sırada olduğunu onaylar . P30 serisi beta testi Huawei tarafından açıklanan ilerlemeye göre, P30 serisi Ekim ayının ortasındaki kısa sürede beta testine başlayacak, Mate 20 serisi Ekim ayı sonlarında beta testine başlayacak. Mate 10’un açık beta sürümü Kasım ayının sonunda yayılmaya başlayacak, P20 serisi ise Ekim ayının sonunda başlayacak.

EMUI 10, mevcut cihazlarda düzgünlüğü ve performansı geliştirdiği için Huawei telefonları için önemli bir güncellemedir. Şirket, karanlık bir modu olmayan uygulamaları bile uymaya zorlayan sistem çapında bir karanlık modu bile ekledi. Sistem ayarları bu yeni sürümde daha iyi düzenlenmiştir ve işletim sistemi, Windows 10 dizüstü bilgisayar gibi diğer aygıtlarda çalışırken daha iyi bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. EMUI 10, akıllı telefonun ekranını doğrudan Windows 10 cihazına aktarmasını ve kesintisiz bir çalışma deneyimi sunmasını sağlar.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.