Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Jaybird Pro Kablosuz Kulaklık
Jaybird Pro Kablosuz Kulaklık

Jaybird Pro Kablosuz Kulaklık

Jaybird bu hafta yeni bir çift kablosuz spor kulaklığı tanıttı. Kulakiçi kablosuz kulaklıkların 14 saatlik pil ömrüne sahip olduğunu iddia ediyorlar. Ayrıca, bu kulakiçi kulaklıkların “sporcuların aşırı taleplerinden esinlenerek daha önce hiç görülmemiş özelliklere sahip olduklarını” öne sürmüşlerdir.

Jaybird Pro Kablosuz Kulaklık

Bu kulakiçi Jaybird’ün “Jaybird’ün Pro Series’deki ilk ” olduğunu söylüyor. Jaybird’in CEO’su Jamie Parker’a göre. Ayrıca, bu kulakiçi kulaklıkların daha önce hiç görülmemiş özelliklere sahip olduğunu öne sürdü: “Aşırı ve düşük kulak uyumu, yapışmaz spor kordonu yansıtıcılık ve Jaybird uygulamasında yeni Kişiselleştirilmiş EQ arasında hızlı geçiştir. ”

Bu çift kulaklık IPX7 su geçirmezdir. Yani, 30 metreye kadar bir metreye kadar dalış yapmış olsalar bile testen geçirilerek onaylanmıştır. Daha az güçlü su hareketinden de kurtulabilmektedirler – yağmur veya karda koşarken kullanıcı kıyafetleri gibi, ve “terletmez”.

Jaybird Pro Kablosuz Kulaklık

Muhtemelen pil ömrünün yanı sıra bu kulakiçi kulaklıkların en göze çarpan özelliği, Manyetik Geçmeli Kilit olmasıdır. Bu özellik sayesinde, kullanıcı kulaklarını dışarı çıkartabilir ve manyetik olarak birbirine yapıştırarak, boynuna bir tür kolye şeklinde oluşturabilir. Birbirine yapıştığında, kulaklık çaldığınız müzik sesini duraklatır, sonra kullanıcının kulaklarına geri koyduğunda otomatik olarak tekrar başlar.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir