Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Lenovo Z5s Sızıntı
Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte ’dan ne geleceğini anladık. , ’nun bir parçası olduğundan, son birkaç yıldır şirketlerin stratejisindeki bir sonraki adımı ölçmek için şirketler arasında geriye ve ileriye bakabildik. Şimdi, burada ufukta bulunan Z5’ler ile, gelecekteki bir Moto cihazının temel özelliklerin ötesine nasıl gidebileceğini görebiliyoruz.

Geçtiğimiz on yılda Motorola birkaç farklı konuda çok iyiydi. Motorola’nın akıllı telefon işinin başlıca büyüklüğü, ağırlık sınıflarının üzerinde yumruk atan özelliklere sahip, nispeten düşük maliyetli akıllı oluşturmaktaydı. Bu her zaman kolay değildir özellikle de, aynı şeyi yapan bütün ülkeleri ele geçiren OnePlus gibi rakiplerin olduğu bir sektörde.

Yakın gelecekte Motorola, sınırlı piyasaya sürülen üst seviye pazara erişimini genişletebilir. Lenovo Z5s’de, 6.3 inç ekran, 3,120 mAh pil ve sırtında üç kameralı fotoğraf dizisi ile yuvarlanan bir aygıt görüyoruz. Bu tür üç kameralı kurulum henüz herhangi bir Motorola akıllı telefonunda görünmemiştir.

Lenovo Z5s Sızıntı

Buna ek olarak, bu aygıtın ortaya çıkacağı etkinliğe ilişkin bir posterde degrade bulunur. Normalde bu tür bir ayrıntıya çok fazla şey okumayız, ancak bu tür bir renklendirmenin akıllı telefonun arka yüzünde oynayacağını anlayacağız. Bu, büyük üreticilerden birkaç telefon için de 2019’da büyük bir trend olacak. Renk gradyanlarının istilası!

Lenovo Group VP Chang Cheng’a göre, Lenovo Z5’ler 18 Aralık 2018’de tam olarak ortaya çıkacak. Önce Çin’de ortaya çıkacak ve büyük olasılıkla Çin’de ve dünyanın başka yerlerinde yayınlanacak. ABD içinde büyük olasılıkla değil.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Nokia 8.1 Android Pie Android One Sürümü İle Geliyor

Nokia 8.1 Android Pie Android One Sürümü İle Geliyor

Android’in en yeni sürümüne sahip bir bütçe telefonunu bu bir sürpriz olmamalı, ama öyle. Bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir