Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Lenovo Z5s Sızıntısı
Lenovo Z5s Sızıntısı

Lenovo Z5s Sızıntısı

’nun kalan fanlarını heyecanlandığını sevindiğini hissediyor ve görüyoruz. Z5’in tamamen ekranlı bir yüze sahip olacağını düşünerek onları yanıltmak için sadece birkaç ay geçti. Bu, Z5 Pro’ya ve kayan kamerasına kadar gerçekleşmedi. Şimdi, görünüşte, Z5s ortasında çok görünür bir yuvarlak nokta açan en son trendleri kullanan bir başka varyantı var gibi görünüyor.

Lenovo Z5s, eğer gerçekten ismi ise, ilk olarak Çin’in TENAA’sında Lenovo L78071 gibi bazı ilginç özelliklere sahip. Ancak, telefonun ekranının kapalı olduğu gerçeği sayesinde, iki belirleyici özellikten biri fark edilmeden geçti. En azından bu sızıntıya kadar değil.

Fotoğraf makinesi ve hatta ekran açıkken telefonun bir videosu sızdı ve bir sürpriz, ya da Huawei yapmaya çalışıyor. Ekranda, üstte ve merkezde bir yuvarlak nokta var. Eldede, herhangi bir kritik parçanın bilgi dışında kalmasına yol açar. Öte yandan, muhtemelen çok fazla dolaşmanın talihsizliğine yol açacak herhangi bir bildirim metninde yer alacaktır.

Lenovo Z5s Sızıntısı

Kuşkusuz, bu sadece en az Lenovo markalı akıllı söz konusu olduğunda, sadece Z5’in belirleyici özelliği değil. TENAA listesi, Lenovo’nun ilk üçlü kameralı telefonunun ne olduğunu gösteriyor. Ayrıca arkada bir parmak izi tarayıcısı gösterir. Lenovo henüz bu sıçramayı yapmaya hazır değil gibi görünüyor.

Lenovo Z5s Sızıntısı

Lenovo’nun bu özelliğin bir sırrı yok gibi görünüyor. Başka bir sızıntıya göre, telefonun resmi posteri, bunun en üstte dairesel bir kesime sahip olacağını kesinleştiriyor. Ayrıca, bir tür lansmanının, aynı türdeki telefonların da görünmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir