Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / LG G7 ThinQ Resmi Güncellemesi
LG G7 ThinQ Resmi Güncellemesi

LG G7 ThinQ Resmi Güncellemesi

Bu hafta, bazı cihazlarının yeniden başlatmak istediklerinde biraz sorun yaşadığı ortaya çıktı. ’nun son birkaç yıl içinde birkaç LG akıllı telefonunu rahatsız eden bir sorun yaşadığı görülüyordu. Sorun nadir olsa da, birkaç telefon jenerasyonu için kalplerimize ve zihinlerimize doğru ilerlerken, çağlar boyunca LG akıllı telefonlarına doğru yol alan bir tür gezgin olarak görülüyor.

Bugün LG durum hakkında resmi bir yorum yaptı. Açıklama, başka yerlerde ortaya çıkmış gibi görünmediği için “Avrupa’da bazı müşteriler” i etkileyen yazılım konusuyla ilgili. Aşağıdaki ifade resmi bir LG sözcüsünden geliyor.

“Bazı Avrupa ülkelerinde belirli bir ağdaki LG G7 ThinQ için en son yazılım güncellemesi, telefonun başlatılmasını engelliyor. Yazılım güncellemesinden hemen sonra cihazlarıyla ilgili sorunlar yaşayan müşteriler, LG G7 ThinQ ile kalıcı bir hasar meydana gelmediğinden emin olabilirler, ”dedi LG temsilcisi.

LG sözcüsü, “Operatörle işbirliği içinde LG, önümüzdeki birkaç gün içinde, etkilenen müşterilerin güncellemeyi geri almalarına ve cihazlarını önceki durumuna geri getirmelerine olanak tanıyacak bir yazılım çözümü yayınlayacak” dedi. “Müşteriler, daha fazla yardım için bir LG çağrı merkezine başvurma veya yerel servis merkezlerini ziyaret etme konusunda teşvik ediliyor.”

LG, “bu rahatsızlıktan dolayı özür dilediklerini” ve “bu durumu mümkün olduğunca çabuk çözmek için her türlü çabayı sarf etmelerini” istediklerini ekledi. LG’nin benzer problemler için geçmiş çareleri göz önünde bulundurulduğunda, LG servis merkezleri ve / veya taşıyıcıları ile birkaç gün içinde ortaya çıkan bir çözüm. Hiçbir çözüm bulunamamışsa tekrar raporlama yapacağız.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir