2 sene önce
2 sene önce

LG G8X ThinQ Çift Ekran Deneyimi Sunuyor

Katlanabilirler akıllı telefon endüstrisi için bir sonraki büyük adım olabilir. Veya, gereksiz yere yüksek bir fiyat etiketi ile kısa ömürlü bir numara olabilir. 

LG, akıllı telefon alanında keşfedilmemiş keşif payını paylaştı – LG G5’in başarısız modüler yuvası bunun en iyi örneği. Yeni LG G8X ThinQ akıllı telefonuyla şirket, esnek ekranların belirsizliği olmadan çift ekran deneyimi sunarak güvenli bir şekilde olduğunu belirtiyor 

LG G8X ThinQ, önceki LG V50 ThinQ gibi, yeni bir ikinci ekran aksesuar çantası ile birlikte çalışıyor . Telefonu kasaya yerleştirmeniz yeterlidir (USB-C ile bağlanır), ayarlarda ve işte ikinci ekran seçeneğini etkinleştirin, iki büyük ekranlı bir telefonunuz var.

İkincil ekran telefondaki ekranla aynıdır – 19: 5: 9 en boy oranına sahip 6.4 inç OLED FHD + paneli. Hatta kendi çentiği vardır. Ayrıca, kasanın dış tarafında, saati, bildirimleri ve benzeri şeyleri görüntülemek için kullanılan 2.1 inçlik bir monokrom OLED paneli elde ediliyor.

Açık olmak gerekirse, bu katlanabilir bir telefonla elde edeceğiniz aynı “çift ekran” deneyimi değil. Bazıları daha iyi olduğunu iddia eder, diğerleri bunun dar ölçekli kesimin alternatifi olduğunu söyler. Her iki tarafta da geçerli argümanlar yapılabilir.

LG’nin uygulanmasından yana olanlar, istediğiniz zaman kullanma ve ihtiyaç duymadığınızda evde bırakma yeteneğine işaret edecektir. Bu çözelti ayrıca katlanabilirler üzerinde bulunan hassas plastik göstergelere değil, kapak camına sahiptir.

Tersine, gerçek bir katlanabilir ekranla aynı türde fütüristik hissi uyandırmaz. Ekranın kendi bataryası da yok, telefon suyu yerine telefona bağlı. LG’ye göre, G8X bir ekranla 1.4 gün, ikinci ekran kılıfı ile çalıştırırken 1.15 gün sürebilir.

Ayrıca ek maliyet sorunu da var; çünkü LG henüz bu konuda konuşmuyor, profesyonel mi yoksa aleyhte mi olacağını bilemiyoruz.

.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap