Meizu 17 Kavisli Ekran Tasarımını
21 Eylül 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Meizu Çin akıllı telefon pazarında istediği gibi çalışamamaktadır. Şirket bazı büyük personel değişikliklerine uğradı ve ülkedeki bazı perakende mağazalarını kapattı. Bununla birlikte, akıllı telefon cihazı üreticisi kısa süre önce ülkedeki amiral gemisi Meizu 16’ların Pro’yu piyasaya sürmüştü. Meizu’nun 17. serisini çıkaracağına dair söylentiler dolanıyordu. Görünüşe göre söylentiler gerçek çıktı zira Meizu 17’nin tasarımı ortaya çıktı.

Yukarıdaki resme baktığımızda. Mevcut Meizu amiral gemilerini hatırlatan bir tasarım gösterir. Sadece, bu sefer aradaki fark kavisli ekran. Chines OEM’lerinin çoğu Vivo yekpare Ekranı ana geçidinde yakında atlayacağından bu anlaşılabilir bir durumdur. Bu nedenle, Meizu 17’nin ekranı olmasa da eğri ekranı benimseme olasılığı yüksektir. Arkada, diğer iki merceğin yanında 48MP bir sensör olduğundan daha az sürpriz var. Klasik renk varyantlarından ikisi gösterilmektedir ve bu noktada en üstteki değişikliklerin olmadığı için renderler çok inandırıcıdır. Meizu 16’larda da göreseline baktığımızda , 3,5 mm’lik bir jak girişi bulunmuyor.

Meizu, amiral gemisi tasarımında değişm yapmayalı iki yıl geçti ve Meizu 17, bu büyük değişikliği tanıtan bir sonraki ilk model olacak.. Bu yıl incelediğimiz Meizu 16’lar, nisan ayında piyasaya sürüldü, bu yüzden çok yakında bir lansman beklemiyoruz. Ancak, sizi şirketle ilgili en son gelişmelerden haberdar edeceğimiz için bizi takip devam edin.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.