Motorola 2020’de Premium Amiral Gemisi Modeller ile Geri Dönüyor
10 Aralık 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Bütçe ve uygun fiyatlı segmentin sağladığı yılların ardından Motorola, premium akıllı telefon alanına tekrar girmeyi planladığını duyurdu.

Maui’deki Qualcomm Snapdragon Teknoloji Zirvesi’nde şirket, yeni açıklanan Snapdragon 865 yonga setine güvenerek, pazarın daha premium olanağını hedefleme planlarını yineledi .

Motorola Başkanı Sergio Buniac , Maui’de sahneye çıkarak , 2020’de genişleyen 5G çözümlerimizle, yüksek performansa sahip Snapdragon 765 ve 865 Mobil Platformları sayesinde, Motorola 5G dönemini sürdürmeye devam edecek ”dedi.

Tabii ki, Lenovo şu anda eski Amerikan markasına sahip, ancak son yıllarda popüler Moto G serisi akıllı telefonlarla desteklenen daha fazla kitlesel pazar çekiciliğine sahip daha bütçe dostu bir donanım üretmeyi başardı. Bununla birlikte, nostalji odaklı Moto RAZR katlanabilir, birinci sınıf bir fiyat etiketini yönetir ancak vasat özelliklere sahiptir .

Android’in ilk yıllarında öne çıkan bir oyuncu olan Motorola, birinci sınıf akıllı telefon segmentine yeniden girmekten şüphesiz uzun vadeli hayranların ilgisini çekecek ve Lenovo’nun bu kalabalık pazarı nasıl hedeflediğini görmek ilginç olacak. Motorola ayrıca, daha uygun fiyatlarla amiral gemisi deneyimleri sunabilen OnePlus ve Xiaomi gibi başarılı markalarla da mücadele etmek zorunda kalacak.

Bu cihazların Snapdragon 865 yonga seti tarafından destekleneceğini bilmemize rağmen, Samsung Galaxy hattını ele alan cihazlar görüp göremeyeceğimiz veya Motorola’nın mevcut Moto Z ailesinin kalitesini arttıracağı belli değil.

Tüm bunlar fantastik bir haber, gecikmiş gecikmiş bir amiral gemisi olan Motorola akıllı telefonumuz gecikmiş durumda. Lenovo’nun ne pişirdiğini ve iyi olup olmadığını görmek için 2020 yılına kadar beklememiz gerekecek.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.