Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Motorola One ABD’de 11 Kasım’da 399 Dolara Satışa Sunulacak
Motorola One ABD’de 11 Kasım’da 399 Dolara Satışa Sunulacak

Motorola One ABD’de 11 Kasım’da 399 Dolara Satışa Sunulacak

Yakında ABD’de One’ı satın alabileceksiniz . Telefon operatörü, Latin Amerika, Asya Pasifik ve Avrupa’da 299 € ‘ya satıldığı telefonunun statüsünü “başarılı bir lansmandan sonra” getirdiğini söyledi. ABD’de cihaz 399 $ ‘lık kilidi açılmış bir GSM cihazı olarak geri yükleyecektir. Bu kadar gidiyor Best Buy’ın internet sitesinde 9 Kasım’da ön satışı ve 11 Kasım’da başlayan mağazada satışa sunulacak. Bununla birlikte, siyah versiyonunun olduğunu, beyazın ise satış noktalarında satılacağını unutmayın.

One programı başlangıçta gelişmekte olan pazarlarda giriş seviyesi cihazları serbest bırakmak için yaratıldı. Sonunda, şirketin hisse senedi işletim sistemini çalıştıran bir dizi için ’ın mobil girişimi haline dönüştü. Bu nedenle, en yeni Android güncellemelerini diğerlerinden daha hızlı şekilde alıyorlar.

Motorola One, 5,9 inç HD ekrana, 13 megapiksel çift akıllı kamera sistemine ve 8 megapiksellik bir selfie kameraya sahip. İşlemci olarak Snapdragon 625 2.0 GHz okta-çekirdekli işlemci tarafından destekleniyor, Google Lens ve 3000 mAh pil ile geliyor. Cihaz, Ağustos ayında piyasaya sürülen benzeri bir çentikle iki Android One telefonundan biriydi diğer telefon biraz daha sağlam Motorola One Power. Ne yazık ki, bir Motorola sözcüsü, şirketin şu anda Kuzey Amerika’daki One Power’ı serbest bırakma planlarını doğruladığını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir