Motorola One Hyper 45 Watt Hızlı Şarj Destekli Duyurdu
24 Aralık 2019
Emrah GENÇ
Paylaş

Motorola, son birkaç yıldır orta seviye ve üst seviye akıllı telefonlar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmayı hedefleyen One telefonları ile deniyor. En son girişim, aslında bir OnePlus 7 Pro’nun bütçe versiyonu olan Motorola One Hyper .

7 Pro gibi, Motorola da cihazın ön kısmına çentiksiz tamamen ekran dolu bir görünüm kazandırmak için açılır bir selfie kamerası kullanıyor (alt kısımda hala bir çerçeve çenesi olmasına rağmen). Net sonuç, yüzde 90’ı ekran / vücut oranına sahip olan 6,5 inçlik, 2340 x 1080’lik bir ekrandır; başka bir şey değilse, Motorola’nın yayınladığı işlerde harika görünüyor.

Telefona adını veren bir başlık da var: Bir akıllı telefon üzerinde gördüğümüz en yüksek desteklenen şarj hızları arasında 45W USB-C “hiper şarj”. (One Hyper bütçesi aslında burada 30W’lık OnePlus 7 Pro’yu şarj ediyor.)ANDROİD 10 VE KULAKLIK JAKI VAR

Ne yazık ki, teknik özelliklerin geri kalanı orta seviye bir Android telefon için oldukça uygun: 128GB depolama, 4GB RAM ve Snapdragon 675 işlemci. Parlak nokta, zayıf işlemciyle birleştirildiğinde ortalamadan daha iyi bir batarya ömrü vermesi gereken 4.000mAh bataryadır. Motorola, bir ücret karşılığında 38 saat sürekli kullanım sözü veriyor. Ayrıca her zaman görmek güzel bir 3.5mm kulaklık girişi var. Yazılım tarafında, Motorola One Hyper Android 10 ile birlikte geliyor;

Kameralar ayrıca orta seviye bir telefon için oldukça standart. One Hyper iki arka kamera sunuyor: dört piksel 16 megapiksel fotoğraflar çeken 64 megapiksel ana lens ve 8 megapiksel 118 derece ultra geniş lens. One Hyper, ayrıca Motorola’nın şirketin AI ile çalışan gece modu ve çekim optimizasyon özellikleri de dahil olmak üzere normal kamera yazılımı paketini destekliyor. Pop-up selfie kamera 32 megapiksel objektiftir (etkin olarak dört piksel 8 megapiksel fotoğraflar çeker).

One Hyper, şirketin son birkaç ay içinde piyasaya sürdüğü üçüncü Motorola One markalı telefonu , Motorola One Zoom (dört kameralı bir sistem sunan) ve Motorola One Action (GoPro inşa etmeye çalıştı.) stil kamera bir telefona). One Hyper hoş görünüyor, ancak tekil bir numaraya sahip olma eğilimini takip ediyor, bu da tüm yeniliklerini yalnızca iyi olanların üçlüsüne bölmek yerine tek bir harika telefona odaklarsa Motorola’nın nasıl bir cihaz yapabileceğini merak ediyor. .

Tüm bu özellikleriyle duyurulan Motorola One Hyper’ın fiyatı ise 399 dolar (yaklaşık 2.300 TL + vergiler) olacak. Ürün bugün itibarıyla Motorola’nın ABD için hazırlanan internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor. One Hyper’ın diğer ülke pazarlarına girip girmeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.