Motorola Razr FCC’de Ortaya Çıktı
21 Kasım 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Motorola’nın duyurulmamış katlanabilir Razr telefonunun görüntüleri, bu kez cihazın Federal İletişim Komisyonu sertifikasıyla bir kez daha ortaya çıktı . MySmartPrice , telefonun fotoğraflarını her açıdan gösteren listeyi ilk sıraya yerleştirdi ve bize çentikli katlanan ekran sunulduğu gözükmekte.

Burada, geçen ay sızan aygıtın görüntülerinden dolayı çok fazla yeni bilgi yok .

Bunlar bize USB-C şarj bağlantı noktasını ortaya çıkaran ve kulaklık girişi olmayan, telefonun alt kısmına iyi bir bakış sağlayan ilk çekimler. Biraz daha şaşırtıcı olan, telefon menteşelerinin cihazın kenarlarından ne kadar çıkıntı yaptığı gibi görünmesine rağmen, MySmartPrice’un belirttiği gibi, bunun nedeni fotoğrafların bir üretim öncesi numuneye ait olabileceğini belirterek nihai üründe değişiklikler olabileceğini ifade etti.

Ne yazık ki, telefon ekranının altındaki bu küçük düğmenin neler yapabileceği hakkında daha fazla ipucu vermiyor gibi görünüyor. Bu bir kombinasyon ana düğme / parmak izi sensörü gibi görünmektedir.

Telefonun harici ekranının dokunma özelliği etkin olup olmadığı veya daha basit bir bildirim ekranı olup olmadığı da belli değil.

Ekranlara geldiğimiz zaman telefonun dış tarafında da bir kamerayı görmek mümkün. Şu an için bu ekranın yalnızca bir bildirim ekranı mı yoksa gerçekten dokunmatik bir ekran mı olduğu bilinmiyor.

Motorola’nın yakın zamanda Razr’ı tanıtılacağı düşünüldüğü için Razr’ın özellikleri ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız bizi takipte kalın.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.