2 sene önce
2 sene önce

OnePlus 6 ve 6T, Android 10 Güncellemesi Alıyor

OnePlus , 2018 amiral gemisi akıllı telefonları için yeni bir yazılım güncellemesi başlattı. OnePlus 6 ve OnePlus 6T. Android 9 Pie tabanlı güncelleme, OnePlus 6 akıllı telefona OxygenOS sürüm 9.0.17’yi getiriyor. Öte yandan, OnePlus 6T kullanıcıları OxygenOS sürümünü 9.0.9’a çıkaran bir güncelleme alıyorlar. OnePlus ekibi üyesi Manu J, OnePlus forumundaki özel bir yayında ayrıntıları paylaştı .

Yayına göre, yeni güncellemeler, cihazların, Android 10 olması gereken “sonraki sürümler” için hazırlanmalarını sağlayan cihazların genel sistem performansını artıracak. Bunun ötesinde, yeni üretici yazılımı ağ sıfırlandıktan sonra arama işlevini etkinleştirir.

OnePlus, güncellemenin havadan (OTA) artımlı olarak yayınlanacağını söylüyor. Bu, güncellemenin herhangi bir gizli hata taşımamasını sağlamak içindir. Şirket ilk önce az sayıda kullanıcı için güncellemeyi yayınlayacak. Herhangi bir hata bulunursa, güncellemeyi çeker, hataları giderir ve tekrar aşamalı olarak tekrar başlatmaya başlar. Şirket gizli bir hata olmadığını onayladıktan sonra, daha geniş bir kullanıma başlayacaktır.

Daha geniş kapsamlı bir yayından sonra bile, güncelleme tüm telefonlar için geçerli olmayabilir. OTA güncellemeleri genellikle aşamalar halinde yayınlanır ve her birime ulaşmadan önce biraz zaman alabilir.

OnePlus, akıllı telefonları için yazılım güncellemelerini kullanıma sunma konusunda en hızlılardan biri. En yeni bayrak gemileri olan OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro zaten Android 10’a güncellendi . Bu iki cihaz, 3 Eylül’de Google’ın Android tabanlı 10’lu aynı anda olacak şekilde beta sürümüne güncelleme almıştı. 

Çinli telefon üreticisi şimdi OnePlus 6 ve 6T’yi Android’in en son yinelemesi için hazırlıyor. OnePlusBBS forumundaki bir yazı  , iki ayın önümüzdeki ay Android 10 tabanlı bir genel beta ile ele alınacağını gösteriyor. Resmi kararlı tahliyenin Kasım ayının sonunda yapılması bekleniyor. Bununla birlikte, OnePlus 5 ve 5T için Android 10 güncellemesinin gelecek yıl nisan ayına kadar gelmesi beklenmiyor. Yeni başlatılan OnePlus 7T ve 7T Pro, aynı zamanda kutudan çıkar çıkmaz Android 10 ile birlikte gönderilecek.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap