Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / OnePlus 6T 1 Kasım’da T-Mobile İle Geliyor
OnePlus 6T 1 Kasım'da T-Mobile İle Geliyor

OnePlus 6T 1 Kasım’da T-Mobile İle Geliyor

Bu yıl için ilginç bir dönüm noktasıdır. Oppo destekli şirket,  kısa bir sürede önemli ölçüde büyümeyi başardı. Haziran ayında, ilk 22 günde bir milyon yeni akıllı telefonunu sattığını belirtti.

Devam eden büyüme bazı stratejik ortaklıklar gerektirecektir. Devletler’de bu, bir operatörle ortaklık kurmak anlamına gelir. Sonuçta, çoğu kullanıcısı, buradaki kanallar aracılığıyla hala cihaz satın alır. Günümüzün 6T lansmanı boyunca , OnePlus ilk ABD’li taşıyıcı ortağı ’ı duyurdu.

Neden üçüncü en büyük taşıyıcıyı seçmeliyiz? İşte CEO’su Pete Lau’nun anlaşma hakkında söylediği, “T-Mobile ABD’de bizim için mükemmel ortaktır. OnePlus 6T, bazı ciddi hızlara dikkat çekiyor ve müşterilerimizin, ulusun en hızlı ağında onu serbest bırakmasını istedik. ”

OnePlus 6T 1 Kasım'da T-Mobile İle Geliyor

T-Mobile’ın  CEO’su John Legere, 200 binlik bir OnePlus sahiplerinin kilitli telefonlarını taşıyıcıyla birlikte kullandıklarını belirtiyor. İki şirket arasında ne tür anlaşmalar yapıldığına ek olarak, T-Mobile’ın boyutu OnePlus’ın yönetilebilir bir oranda büyümesine yardımcı olmak için iyi bir fırsat sunuyor. Bu tür mütevazı bir genişleme şirketin başarısının anahtarı olmuştur.

Diğer akıllı telefon üreticileri rakiplerinden birisine düşerken, OnePlus iyi bir fiyata sağlam bir telefon sunmaya odaklandı. Ancak, 549 dolar bile, operatörlerin telefon destekli fiyatlardan satın almasına alışkın olan kullanıcılara göz korkutuyor.

Normalde 8GB / 128GB’lık bir konfigürasyonda 580 $ ‘lık bir satış yapılacak (iki yıl boyunca 0 $ ve 24.17 $), seçenekleri ile “sınırlı bir süre” için 300 $ ($ 0 ve 11.67 $ / ay) mevcut olacağı belirtiliyor.

6T, 1 Kasım’da T-Mobile’dan piyasaya sürülecek olsa da, New York’taki milletler Times Square’deki T-Mobile mağazasında bu gece başlayabilir.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir