OnePlus 7T, 2K Çözünürlüklü, Üç Kameralı 90 HZ Ekrana Sahip
2 Eylül 2019
Baran
Paylaş

OnePlus 7T’nin yakında piyasaya sürüldüğünü gösteren birçok rapor var ve bugün, cihazda ne olacağını bize söyleyen yeni sızıntılar var.

Önceki OnePlus sızıntıları konusunda haklı olan tanınmış tipster İshan Agarwal’a göre , OnePlus 7T (7T Pro değil, aklınıza gelmiyor), QHD + çözünürlükte 90 Hz yenileme ekranıyla gelecek. Bu, OnePlus 7 Pro’da (İnceleme) görüldüğü gibi aynı görüntü özellikleridir .

Ayrıca, OnePlus 7T üzerindeki çentiğin OnePlus 7’de görülene göre daha küçük olacağını ve çentik içine yerleştirilecek olan ön kameranın 16 MP’lik bir sensör olacağını belirtilmiş. Tipster, OnePlus 7T ve 7T Pro’nun 26 Eylül’de Hindistan’da duyurulacağını ve bunun da telefonun dünya çapında duyurulmasından önce olacağını açıkladı.

7T’nin Snapdragon 855 Plus yonga seti ile geldiği ve 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama olmak üzere iki varyantta satışa sunulması bekleniyor. Sızıntı ayrıca, dairesel bir şekilde gelebilecek olan üçlü kamera kurulumunu da ayrıntılandırıyor. Mevcut sensörlerin 16 MP ve 12 MP kameralarla birlikte 48 MP kamera olduğu söyleniyor.

Bunlar OnePlus 7T için öngörülen sızıntılarsa, OnePlus 7 Pro’nun mağazasında neler olduğunu görmek ilginç olurdu. Her durumda, bu bilgileri OnePlus’un kendisi bu özellikleri onaylayana kadar bu temel tuzla birlikte almanızı tavsiye ederiz. Ürünleri duyurmadan önce şirketin kilit bilgi sızıntısı geçmişini bilerek, çok fazla beklememiz gerekmeyebilir.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.