OnePlus 7T Pro Snapdragon 855 Plus ile Birlikte Gelebilir
31 Ağustos 2019
Baran
Paylaş

OnePlus 7T ve 7T Pro akıllı telefonları hakkında çıkan sızıntılar var ve söylentiler, cihazların küresel pazarlardan önce Hindistan’da piyasaya sürüleceğini söylüyor. En son sızıntılar OnePlus 7T Pro ve cihazın ne ile gelmesi bekleniyor.

Daha önce OnePlus sızıntıları konusunda haklı olan tanınmış tipster İşhan Agarwal , 7T Pro’nun tasarım ve ekran açısından tam olarak 7 Pro’ya benzeyeceğini söyledi. Bununla birlikte, cihaz, Snapdragon 855 yerine Snapdragon 855 Plus yonga setinde paketlenecek. Cihazın da Android 10 ile birlikte geldiği söyleniyor.

Telefonun, cihazı yaklaşık 20 dakikada yüzde 0-50’den şarj edebilen Warp Charge 30T ile geldiği söylenirken, yüzde sıfırdan itibaren tam şarj 65 dakika sürecek. Bunun dışında, 7T Pro’nun OnePlus 7 Pro ile aynı kamera düzenine sahip olduğu söyleniyor, ancak cihaz Makro Modu, HEVC ve Hybrid Image Stabilization ile gelecek.

Ishan Agarwal, OnePlus 7T’nin (7T Pro değil, aklınıza gelmeyecek şekilde) QHD + çözünürlüğünde 90 Hz yenileme hızı ekranıyla geleceğini daha önce tweetledi . Cihazların piyasaya sürüldüğü sırada sızıntıların nasıl giderileceğini görmemiz gerekecek.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.