OnePlus 7T Serisi, 10 Ekim’de Avrupa’da Tanıtılacak
24 Eylül 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

OnePlus , 26 Eylül’den itibaren OnePlus 7T’yi piyasaya sürecek. Çin teknoloji devi, bugün Twitter ve Instagram sosyal medyada yayınlanan bir poster aracılığıyla lansman programını başlattı. Poster Hindistan, Kuzey Amerika ve Avrupa’da OnePlus 7T için lansman tarihini ve saatini ayrıntılarıyla anlatıyor.

OP 7T Kuzey Amerika’da 26 Eylül’de saat 10.30’da EDT’de piyasaya sürülecek. Aynı gün, cihaz 07.00 IST’de Hindistan’da tanıtılacak. Bundan sonra, telefon 10 Ekim’de saat 16: 00’da BST’de Avrupa pazarına açılacaktır.

Firmanın o gün açıklayacağı ürünlere dair ipuçlarını tutarken, üç bölgede düzenlenen etkinliklerin farklı başlıklarına dikkat edin. 

Hindistan için, “Hindistan OnePlus Lansman Etkinliği” olarak tanımlandı. Bunun nedeni, şirketin OP7 ile birlikte OnePlus TV’yi tanıtacağı. 

Kuzey Amerika’nın lansman başlığı, OP 7 Pro’nun ABD’de lanse edilebileceği yönündeki söylentileri tekrar doğruladı.. Öyle diyoruz çünkü “Kuzey Amerika OnePlus 7T Reveal” başlıklı yazı. Oysaki Avrupa listesi “Europe OnePlus 7T Serisi Lansman Etkinliği” başlığına sahiptir.

Bu, OnePlus 7T Pro’nun OnePlus 7T ile birlikte Avrupa’da ilk kez piyasaya sürüleceğinin bir göstergesi olabilir. Hindistan belki yalnızca OnePlus TV ve OnePlus 7T için piyasaya sürüldü. Bu, T serisinin Pro versiyonunu ilk kez satın almasıdır ve bu yüzden şirket, OnePlus TV sürümünün lansmanı gölgede bırakmasını istemeyebilir ancak o kadar emin değiliz.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.