OnePlus Cihazlarının 90Hz Ekrana Sahip Olacağını Doğruladı
24 Eylül 2019
Emrah GENÇ
Paylaş

OnePlus 7 Pro birçok Android kullanıcıları arasında sevilen bir cihazdır ve Bunun temel nedenlerinden biri 90Hz ekrana sahip olmasıdır. Ekstra pürüzsüzlük birçok kişiyi cihaza sallamayı başardı ve nedenini görmek zor değil. Dolayısıyla, görmek güven verici OnePlus tüm gelecekteki cihazlar 90Hz ekranlara sahip olacağını onaylamak.

Şirket, ellerinde bir özellik kazandığını açıkça biliyor. Yakında çıkacak OnePlus 7T ve 7T Pro’larının reklamını yoğun bir şekilde pazarlıyorlar. Lansman için davet bile olsa ön ve orta özelliği var. Çoğu insan bunun kesinlikle böyle olmasını bekliyordu, ancak resmi olarak şirketten duymak çok güzel.

Sızıntıların işaretin üzerindeyse, OnePlus 7T serisi, 7 Pro ve standart 7’de gördüğünüzün ince bir evrimi olacaktır. Cihaz için temel tasarım şablonu kalacaktır. Büyük değişiklik, daha hızlı bir Snapdragon 855 Plus yongası, 16 megapiksel geniş açılı arka kamera ve özel bir makro modu içerebilecek yeni fotoğraf hileleri elde etmenizdir.

Yeni telefon serisi 26 Eylül’de hem Hindistan’da hem de Kuzey Amerika’da açıklanacak. Serinin, şirketin bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü iki telefona takip görevi görecek olan OnePlus 7T ve 7T Pro olmak üzere iki cihazdan oluşması bekleniyor. Ardından OnePlus, 10 Ekim’de Londra’da üçüncü bir etkinlikte düzenleneceğini ve “gelmek için daha fazlasının” olduğunu söyledi.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.