Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / OnePlus ilk 5G Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürecek
OnePlus ilk 5G Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürecek

OnePlus ilk 5G Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürecek

OnePlus ilk 5G Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürecek

Qualcomm başkanı Cristiano Amon , önümüzdeki yıl en az iki adet 5G amiral gemisi geleceğini söyledi. Kısa bir süre sonra , OnePulus’un kurucu ortağı Carl Pei’nin açıklamasıyla biraz daha netlik kazandı. OnePlus 6T için yeni lansman tarihinden bahsetmek istemiyorlardı , ancak Pei firmasının önümüzdeği yıl 5G cihazını gerçekten piyasaya süreceğini doğruladı. Pei OnePlus’un ilk testinin Ağustos ayında Qualcomm’un San Diego’daki genel merkezinde 5G’lik bir test gerçekleştirdiğini de belirtti.

OnePlus’ın sadece amiral gemisi akıllı telefonları piyasaya sürdüğü göz önüne alındığında, bu 5G cihazının da en yüksek özelliklere sahip olacağı ihtimali var. Bu nedenle, muhtemelen daha önce Amon tarafından tevkif edilen 1H 2019’da aynı ürün olması muhtemeldir ve aynı şekilde Snapdragon X50 5G modeme ve daha da küçültülmüş QTM052 mmWave anten modülüne güvenebilir. Artık, OnePlus’u 5G yarışına yenebileceklerini görmek için Qualcomm destekli markalarına bağlı değil.

Bir önceki yazımız olan Yeni iPad Pro Merak Yaratıyor başlıklı makalemizde , ipad ve tablet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

T-Mobile TV Serisini Başlatmayı Planlıyor

T-Mobile TV Serisini Başlatmayı Planlıyor

T-Mobile, bu yıl sonunda akış TV servisini başlatmayı planlıyor, ve şimdi Variety bu kutuyu bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir