OPPO Reno 3 Pro Snapdragon 765G ile Geliyor
10 Aralık 2019
Baran
Paylaş

Snapdragon 765G ve Snapdragon 865 işlemcilerin açıklanmasının ardından OPPO’nun Başkan Yardımcısı ve Global Satış Başkanı Alen Wu, bu ay piyasaya sürülmesi planlanan yaklaşan Reno3 Pro akıllı telefonunun Snapdragon 765G işlemcisine sahip olacağını açıkladı.

7nm yonga seti “5G bağlantısı, Snapdragon Elite Gaming ve ultra-ince biçim faktörü ile olağanüstü performans” getirecek bir basın açıklaması yaptı.

Reno3 Pro’da öne bakan tek bir kamera için bir delik bulunur. OPPO ayrıca 4025mAh batarya kapasitesine sahip olduğunu ve telefonun sadece 7,7 milimetre kalınlığında olduğunu doğruladı.

OPPO ayrıca, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Snapdragon 865 Mobil Platformu tarafından desteklenen isimsiz bir amiral gemisi 5G akıllı telefonunu piyasaya süreceğini açıkladı. OPPO’ya göre, bunu yapan ilk şirketlerden biri olacak.

Çinli akıllı telefon üreticileri arasında ilk Snapdragon 865 telefonunu kimin başlattığını görmek ilginç olacak. Xiaomi ve Meizu , her ikisi de ilk olmak için savaşıyor, ancak asıl kazanan, telefonu ilk önce satın alabilecek olan ve ilk açıklayan değil.

OPPO, amiral gemisi telefonunun Snapdragon 865 Mobil Platformu sayesinde kamera performansı, oyun ve yapay zeka alanlarında daha iyi performans getireceğini belirtti. Ayrıca gelecekte daha fazla 5G ürünü duyurmayı planladığını da ortaya koydu.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.