Realme 5’in Yeni Yazılım Güncellemesi Hindistan’da Dağıtılmaya Başlandı
18 Eylül 2019
Emrah GENÇ
Paylaş

Realme 5, Google’ın Dijital Denge yeni bir yazılım güncellemesi almaya başladı. Güncelleme aynı zamanda çoklu parmak dokunma deneyimini de optimize ediyor ve çeşitli kamera geliştirmeleri içeriyor. Realme ayrıca en son güncelleme ile Realme 5’teki önceden yüklenmiş HDR modunu ve portre modunu iyileştirdi. Benzer şekilde, yeni yazılım genel sistem performansını iyileştirir. Yeni yazılım sürümü özellikle Realme 5’in çeşitli kamera geliştirmeleri ve güvenlik optimizasyonları içeren ilk yazılım güncellemesini almasından birkaç gün sonra geliyor.

Realme sitesi, en son yazılım güncellemesi Realme 5 yazılımı sürümü RMX1911EX_11_A.13_190909_81277b1e getiriyor. Güncelleme başlangıçta aşamalı bir sunum olacak ve önümüzdeki birkaç gün için planlanan daha geniş bir yayını olan sınırlı sayıda kullanıcıya “rastgele yayılıyor” dedi.

Bu değişiklik, güncellemenin sistem kararlılığını artırdığını ve Realme 5’e Dijital Denge eklediğini vurguluyor. Ayrıca, bazı üçüncü taraf uygulamalar için çoklu parmak dokunma deneyimini de optimize ediyor.

Diğer iyileştirmeler arasında, Realme 5 güncellemesi, portre modundaki netliği ve önizleme efektini geliştirir ve HDR modunda netliği artırır. Güncelleme ayrıca birincil arka kameranın zoom modundaki etkisini de arttırır. Ayrıca, ön kameranın renk performansı ve netliği ve makro fotoğrafçılığın renk performansında gelişmeler vardır.

En son güncelleme aşamalar halinde gerçekleştiğinden, Realme 5 cihazınıza ulaşmak biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, Ayarlar menüsüne giderek cihazdaki varlığını manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Belirtildiği gibi, Realme 5 bu ayın başlarında Hindistan’daki ilk yazılım güncellemesini aldı . Bu güncelleme kamera geliştirmelerini ve güvenlik optimizasyonlarını içeriyordu.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.